Telden giremiyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Kerem

Kız & Erkek Babası
Memleket
Isparta
Medeni Hal
xenforo ya çok hakim değilim ama kendi kullandığım sistemde iki dosyada yapacağım iki satırlık değişikle bbc kod olarak eklemeler yapabiliyorsun. İster metin olarak istersen resim olarak tag eklemek mümkün.

Meslek
Öğrenci
xenforo ya çok hakim değilim ama kendi kullandığım sistemde iki dosyada yapacağım iki satırlık değişikle bbc kod olarak eklemeler yapabiliyorsun. İster metin olarak istersen resim olarak tag eklemek mümkün.
Dakikalardır inceliyorum
Senin siteni biliyorum smf onlarda var vbulletinlerde de var
Xenforoda asla yok hiç bir işlem yapamaz oraya abi bbc kod yok html çalışıyor posbitte :D
Bunun ekran resimini aldım şuan ben şok, koydum profil başlığına bak kodlar yazı olarak çıkıyor

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
yok xenforoya tag ekleniyorda renklendirme resim v.s normalde koyulmuyor sayfa kaynağı gibi bir zemini yok oranın.. altı boş editör gibi düşün.. bbcode çalışmaz orda çünkü altı zemini yok boş arka sayfa orası ..
Dakikalardır inceliyorum
Senin siteni biliyorum smf onlarda var vbulletinlerde de var
Xenforoda asla yok hiç bir işlem yapamaz oraya abi bbc kod yok html çalışıyor posbitte :D
Bunun ekran resimini aldım şuan ben şok, koydum profil başlığına bak kodlar yazı olarak çıkıyor
Senin kafa zehir sana mantığını söylüyim...

İki seçenek var.. öncelikle kod bilmen şart öyle rast gele sanalda öğrenilmiş seneler vermiş bir insanın bildiği şekide değil gerçekten kodların nereye nasıl bağlantı vereceğini öğrenmen lazım buda eğitimle alakalı alaylılar biraz tıkanır bu konuda..

O alanda iki yöntem kullanılır
Posbitti yansıtan şablon full html'dir... yeni bir şablon açarsın posbit şablonunun örnek veriyorum 67. satırını o alana köprülersin...

2. seçenek ise eklenti editlemesi.. normalde orada tag yazısı sınırı 140 karakter bir eklenti var 200 karakter yapıyor normal yazıyı... ama ben kod ile kullandığımda misal renklendirme bold yapma yatay yapma v.s kod ekledikce şiştiğinden dolayı.. eklentiyi editleyip 999999999999 karakter yaptım onu çözdükten sonra aynı eklenti içine macros şablon yani posbit şablonundan köprüleme yaptım...

Sen şuan oraya kod koydun yazı olarak çıktı dimi ? Sen işini yaptın benimde şimdi onu onaylayıp zemini hmtl yapmam lazımki istediğin kodlar orada çalışsın... Bunuda panel içinde bir buton koyarak şimdi seni düzenle diycem okeyliycem görüntülencek...

başka merak ettiğin birşey ?

Kerem

Kız & Erkek Babası
Memleket
Isparta
Medeni Hal
Belki koda bile gerek yok, panelde profile ekleme yapabileceği bir sayfası var xenforonun :D adam yapmış bence ona sormak lazım. :D @Charismax

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal

Kerem

Kız & Erkek Babası
Memleket
Isparta
Medeni Hal
Senden hemen sonra yazmış oldum, silmedim artık etiketledim diye:D

• Beğen
Tepkiler: LsR

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Koyduğum kod şimdi olmuş onaylanınca :D
Çok değişik
+ şimdi sen oraya bir nokta dahi koysan veya kod içindeki yazıyı değiştirmeye kalksan o kod işlemini yitirir :D yani yine kodlar gözükür normal tx yazı olur.. oda güvenlik amaçlı yani siz koyarsınız biz onaylarız özetle durum bu :haha: yada söylersiniz şu olcak bu olcak herşeyi koyarız oraya... bbcode sınırlıdır yaptırmaz herşeyi ama sana html ile oraya yeni bir site bile kurarım posbitten sitene bağlanır yönetirsin :haha: html tehlikeli ama candır dakjfkasdfh
Senden hemen sonra yazmış oldum, silmedim artık etiketledim diye:D
farkettim abi :love:

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...