Tanımayanlar için :)

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
soracaktım sormayı unutuyorum her seferinde.. hafif sarışınsın ya boşnaklık falan' varmı sizde ?

• Beğen
Tepkiler: LsR

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Boşnaklar sarışın mı oluyor :D
ya sen iyice mala bağladın ha bakıyorumda :D bende bazen mala bağlıyorumda devamı gelmiyo :haha: abi sen izmirlimiydin ? izmirde yerli izmirliler var'mı ? onu soruyorum senin izmirli olma ihmalin sarışınsın hafif hatta kumralımsı galiba .. tipe göre cografya belirlenmez ama arnavut göçmeni boşnaklara benziyorsun.. malum istanbuldayım tüm hırlı hırsız iyi kötü göçmenler burda var onun için soruyorum... beni mala bağlattın ha soru sordura sordura :haha: kanka cidden sen doktormusun la 6 yıl okudun'mu yoksa bu hemşirelik olayımı asistanlık.. yok yani 6 yıl okuduysan bişi deniycem beyin yanıyo tabi bu espiriyide bilmiyom de seni vuruyim dfhskjhjfh

Kerem

Kız & Erkek Babası
Memleket
Isparta
Medeni Hal
İzmir’inde yerlileri var tabi olmaz mı ? Boşnakta çok İzmir’de, eşimin ailesi Urla’da ve komşuları hep Boşnak.

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
İzmir’inde yerlileri var tabi olmaz mı ? Boşnakta çok İzmir’de, eşimin ailesi Urla’da ve komşuları hep Boşnak.
ya bu sanıyorki biz buna atak yapıyoruz aşşağılıyoruz :haha: öyle birşey değil anlayışlar ters.. biz hep alışmışız abi nerelisin istanbul diyo mesela.. diyoz ne istanbulu yerlisi yok kökenin neresi hani arap gibi adamsın istanbulluyum diyorsun.. yani bizde burda bu muhabbetler döner.. buralarda sorunca millet yanlış anlıyor :haha:

ya sen iyice mala bağladın ha bakıyorumda :D bende bazen mala bağlıyorumda devamı gelmiyo :haha: abi sen izmirlimiydin ? izmirde yerli izmirliler var'mı ? onu soruyorum senin izmirli olma ihmalin sarışınsın hafif hatta kumralımsı galiba .. tipe göre cografya belirlenmez ama arnavut göçmeni boşnaklara benziyorsun.. malum istanbuldayım tüm hırlı hırsız iyi kötü göçmenler burda var onun için soruyorum... beni mala bağlattın ha soru sordura sordura :haha: kanka cidden sen doktormusun la 6 yıl okudun'mu yoksa bu hemşirelik olayımı asistanlık.. yok yani 6 yıl okuduysan bişi deniycem beyin yanıyo tabi bu espiriyide bilmiyom de seni vuruyim dfhskjhjfh
Dostum ben halis Türküm, Cumhuriyetçiyim, Atatürkçüyüm :D

• Haha
Kafamda o kadar çok şey var ki bir de boşnak falan tutamam cidden :D

• Beğen

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Dostum ben halis Türküm, Cumhuriyetçiyim, Atatürkçüyüm :D
bişi diycem yanlış anlama bok türksün... :haha: ulan has türkler biziz diye geziyorum ben türkiyede yaşayınca türk olmuyoruz.. mesela bak ıspartalılar :haha: halis mulis türk değil ırk türk ama soy selanik osmanlısının yöresinden gelme yörüklerde vardır ama 3 asır geçince soy türkiye sınır ve toprağı olunca türk olurlar.. sen yine anlamadın benim dediğimi... ona kaldıysa çorumlusu yozgatlısı ankaralısı hepsi türküm diyor... kütük ne sizin tam olarak ?

Geri
Üst Alt