Şuan'ki işinizi bırakmak isteseydiniz hangi mesleği seçerdiniz

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
La bir kaç gündür aklıma kargoculuk takıldı geçen indir yükle teposunu gördüm mng kargonun acayip hoşuma gitti 8 saat falan çalışıyorlar.. hatta teklif bile aldım gel çalış kardeş diye' ilerde dağıtıma falan gönderseler konumumu bırakıp gidesim var o derece hoşuma gitti :haha:

Sizin böyle çalışıyorken başka iş fantezileriniz oluyor'mu hiç ? Tabi işiniz evrensen olmalı mesela kargoculuk gibi her ilde dünyada geçerli olmalı aç kalınmamalı öyle bir iş..

Hoşunamı gitti kargoculuk onuda yap bari ?

• Haha
Tepkiler: LsR
Ben işimden çok memnunum illaki cevap dersen mimar olmak isterdim

• Beğen
Tepkiler: LsR

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Hoşunamı gitti kargoculuk onuda yap bari ?
Benim aksaraya taşınma düşüncem var daha önce denedik olmadı iş sıkıntısı ve memleketçilik sıkıntısı vardı.. Yine düşünüyorum geçen bayram'da gittiğimde Mercedes Benz' fabrikasıyla bir alım durumu olacaktı... Bir tanıdık vesilesi ile işe alınacaktım ben istemedim ben araya adam sokmasını sevmiyorum' ondan önce sütaş ve collins fabrikasında çalışmıştım... serviscileri toprakçılık yapıp beni ekmişlerdi sonra ankaraya geçtik ordan geri istanbula gelmiştik...

Ya ben istiyorum'ki istanbuldan kopamıyorum ama burda'da yaşamak istemiyorum' senede bir gelsem dolanıp gitsem kafam estiğin'de benim için yeterli..

İş yok akasarayda hep otelcilik ve kafe'cilik öğrenci işleri var.. Bi diyorum gideyim yerimi istanbuldan yapayım iş olarak bi diyorum oğlum fatih napıyorsun dur durduğun yerde..

Ama aksarayda bir sefer işini ayarlayınca tamamdır yani' memleketi pek sevdiğim söylenemez ama yaşama biçimleri kültürel bir memleket ' malum göçmenler şehri alman ingiliz japon amerika yani oranın yerel halkı hep yurtdışıcı' haliyle bu kültürlerede yansımış..