Söylediğiniz sizin için en büyük olan yalan

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Ciddi manada ben şu yalanı söylemiştim diyebileceğiniz bir yalanınız var'mı ?

Hamileyim şaka şaka kimseyle münasebette bulunmadım annemi bir kere kandırmıştım 17 yaşımdayken sevdiğim çocuk serseriydi annem uzak dur ondan dedi. Bende anneme anne ben ondan hamileyim demiştim. Çocukluk işte akşama kadar dayak yedim şaka yaptım anne dememe rağmen

Meslek
Öğrenci
2 gün önce sevgilimin sorusuna hayır kimseye bakmıyorum dedim bir sevgili daha yaptım ? yeni yaptığım sevgilim olduğunuda biliyor kaçarmı bu fırsat napiyim

Bir arkadaşımın hastalığı sırasında moral vermek için evet söyledim

• Beğen
Tepkiler: LsR

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Ben yalan söylemiyorum hiç desem kaç kişi inanır bilmiyorum ortalık samimiyetsizlikten geçilmiyor vallahi yalan söylemiyorum demek benim için çok kötü birşey... şu vallahi'ni kullanmak ayııp ama ben yalan söylemem.. Yani şöyle birşey var yalanın pembesinide söylemem doğru lafı evirip çeviririp başka kapıya çıkarırım sadece..

En büyük yalanım olsa olsa askerde olmuştur.. Ne mezunu olduğumu sakladım ama e devlete tahsilim ortaya çıktı. söylemiycem ne olduğunu gerçekten sevmiyorum sonra diyaloglara girmek zorunda kalıyorum ve bu konuda hala yalan söylüyorum... Ben astek dediğimiz o kısa dönemlik askerliği 15 aylık onbaşı sonra çavuş olarak yaptım.. arkam sağlamdı ozamanlar yaparım ben..

saphira

Tonton Nine

yok sanırım o kadar büyük yalan sölemiyom iş yerinde bazen müşterilere karşı oluyor yalan sölemelerim

Geri
Üst Alt