Soğuk havalarda Kore modası esecek!

t25_soguk-havalarda-kore-moda-977.jpg

Kore modası hemen hemen herkesin tercih ettiği kombin sıralamasında ilk üçe girdi. Ofis şıklığında özellikle kendini gösteren Kore modası, yakında Batı modasının kodlarını devireceğe benziyor. Yaklaşık 3 yıldır ciddi anlamda bir devinim yaşayan moda kuralları tek düze gitmeye başladı.

10ikutitrengayaovers-1210202284628287.jpg

Sokak modasının hakim olduğu Batı tasarımlarına olan rağbet azaldı. Salaş ve rahat giyimden çok pandemi sonrası yeniden ofis ortamlarında başlayan çalışanlar farklı tarzlara yöneldi.

OFİS ŞIKLIĞINDA KORE MODASI​

Oversize ceketler gömlekler tişörtlerin yer aldığı ofis şıklığında Kore modasına hazır mısınız?

Adeta kurtarıcı parça olarak kabul edilen oversize rahat giyim gibi görünse de kullanılan parçalarla tam bir ofis şıklığına dönüştü. Oversize'la beraber dar paça kumaş pantolon altına kalın taban bir ayakkabı gün içindeki koşuşturmada rahat etmenizi sağlayacak.
dyy5twzvwaahkp-12102022528888b5.jpg

Uzun elbise uzun trençkot tek atışta moda! Uzun elbise gün kurtarıcısıdır. Altına tercih edeceğiniz bot ya da çizmeyle şıklığınızı konuşturacaksınız.

Oversize gömlek ve kalem etekle toplantılarda dominantlığınızı konuşturun. Altına kullanacağınız sivri burun topuklu ayakkabıyla yaptıracağınız iş olmayacak.
e67a408ee1e730ec7288-12102022a8e66ff0.jpg

Kore modasında en çok dikkat çeken detaylar ise uzun çoraplardır. Bilekteki pantolon ve etekten görüne çizgili puantiyeli çoraplarla Kore modasını takip ettiğinizi gösterebilirsiniz.

Kore modasında ayrıca en dikkat çeken unsur ise kıyafetlerin rahatlığı ve çeşitliliğidir. Aynı parçalardan birkaç kombin çıkartılabilir.

En çokta askılı kıyafetler bir normal bir altına tişört ya da body giyilerek çeşitlendirilebilir.

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Koreli tipi olmadığı sürece o moda bizde şarapçı modası gibi olur bizim insan tiplerinde :D

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Koreli kız olmadığınız için o elbiseler koreli kızların üzerinde durduğu gibi sizde durmayacaktır.. Halk genetik yapısı var... Türk kızlarında beyaz ten kısa boy hafif çekik göz ve pembemsi yanak yok..

Erkeklerde'de bu böyle erkekleri bayby face onların .. kesinlikle kore modası bizim ülkede bir saçmalık olur .. Emo gibi gezerler :haha:

Hayır ya neden olmasın yapılmış bişeye sen saçmalık diyemezsin Türk kızlarında kötü durmayacaktır bizim kızlarımıza da yakışır

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Nerede yapılmış :D Modası gelmemiş ki daha esecek diyor ... Yok abi yok doluca şirince şaraplarından içip kafayı bulup sızmışlar gibi olurlar her yerde olmaz.. Out bizimle deyılsın asdfsdf

Şu günlerde bu renk uzun dizaltı boyu trençkotlar herkesin sırtında kim giymemiş çoktan giyildi

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Nerde yaşıyon hangi başka gezegendesin bilmiyorum ama burda herkes hep bildiğim gibi moda diye bişi yok ben fakir adamım memleketimde fakir ben bilmem fsdfd

Uhibbu

اُحِبُّ
Medeni Hal
Yalnız kore kızları epey uzundur kısa değil.
Tarzları 10 numara ben seviyorum

• Beğen
Tepkiler: LsR
İsim
NG
Memleket
Kayseri
Meslek
Tuhafiye
Medeni Hal
Ülkemiz daha çok italyan modasını benimsiyor

• Beğen
Tepkiler: LsR

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Yalnız kore kızları epey uzundur kısa değil.
Tarzları 10 numara ben seviyorum
Yok be abi çokta uzun değiller çinliler gibiler... Bizim gördüklerimiz hep ekran yüzleri olduğu için.. adı üstünde ekran yüzleri mankenler.. Bir koreli kızın tarzı bir türk kızı tarzına uymaz.. Şimdi yanlış anlamayın koreli'lerin tip olsun fizik olsun özelliklede yüz ve deri rengi çok farklı.. Bizimkilerde giyer modaya uyar ama koreli modası diyerek sokak şarapçıları gibi gezerler...

Şu 2009 2011 arası hatırlarsan bi çizme tipi bot ve taytlar vardı... Herkes midilli atı gibi geziyordu :haha: bu iş'de ona benzer mesela oda ortadoğu modasıydı.. Yani ilk bir göze güzel geldi sonradan gına gelmişti caps'ler yapılmaya başlamıştı o misal :haha: