Sitelerde arkadaş edinmek

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Site'den uzaklaştığında o arkadaşın o sitede kalması :D İlginç işler ilginç şeyler ilginç yaratıklar.. Bu şekilde bir iletişimi asla sevmem..
Misal bir sitede arkadaşım varsa ve ben o siteye girmiyorsam arkadaşım yine arkadaşımdır bende bir yerlerde eklidir naber len falan derim.. Ama forumun eski kaşarlanmış insanları sitede yoksa bende'de yok çekerler.. sanki başka mahalle'de oturuyor'muş gibi bir sitede denk geldiklerinde.. aa naber uzun zamandır görüşmüyorduk derler :haha: bunlar ağır mal :D Yani anlayamadığım anlamadığım hiç'bir zamanda anlamayacağım bir durumdur bu...
Bunları söyleyincede sevilmiyoruz.. Ben sizin dostunuzum kardeşim hepinizin hemde çünkü gerçekleri söylüyorum acıtırım napiyim..

Bunları söyleyince tabi sevilmezsin doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar ya.. ;)

Herkesi her yerde görmek mümkün çünkü herkes her yerde tabi olmayanlarda vardır.

Durduk yere taraf olmak çocukça ve çok anlamsız..

• Haha
Tepkiler: LsR

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Seven beni seviyorda sevmeyenlere direk hakaret ediyorum anlamıyorlar napiyim benimde huyum bu takılmadan edemiyorum fsdfdf hepsi mal hepsi.. amaaan koy bi çay içek ...

dantel-desenli-cay-bardak-6li-cay-seti-narin-1459-86-B.jpg

Bu senin çayın @Charismax hadi içelim boşver mal falan da deme kötü söz bunlar insanlara yakışmıyor.Seven sever sevmeyen sevmez zorla sevdiremezsin kendini.
Canım sıkkın mesai arkadaşım en çok sevdiğim birisinin ciddi hastalığı ortaya çıktı dün ... kimse kimseyi kırmamalı bak hastalık var ölüm var

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Oh çay'da geldi..

Yok be böyle yazıp çizdiğime bakma .. konuşunca yumuşayıp olduğum insan oluyorum :P atraksiyon arıyorum bazen olur öyle şeyler.. :D sadfasdf Ama insanları salak yerine koyan insanlar'da beni çekiyor kendisine napiyim.. sdfdf

İnsanın canını sıkıyor elbetteki böyle insanlar ama sen çok takıyorsun takma ...diyorsun ama geri dönüp bişey isteseler hemen yaparsın bunu da çok iyi biliyorum ...yumuşak kalplisin evet :)

• Haha
Tepkiler: LsR

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
İnsanın canını sıkıyor elbetteki böyle insanlar ama sen çok takıyorsun takma ...diyorsun ama geri dönüp bişey isteseler hemen yaparsın bunu da çok iyi biliyorum ...yumuşak kalplisin evet :)
Bana bu konuda enayi diyorlar aslında sen yumuşak kalp'li diyorsun :) Al işte onlar insansa sen nesin ? Teşekkürella :P

Ağzımı bozdurma benim enayi onlar iyi insan olmak kötü değildir allah gönlüne göre verir senin