Shakira yeni klibinde Piqué'nin "kovduğu" dadıyı oynattı

Meslek
Öğrenci

Shakira yeni klibinde Piqué'nin "kovduğu" dadıyı oynattı​

Uzun süre eski çiftle çalışan dadının, iddiaya göre Piqué'nin Shakira'yı aldattığını şarkıcıya haber vermesinin ardından futbolcu tarafından kovulduğu bildirilmişti​

(AFP)

Shakira'nın en son klibinde, çocuklarına uzun süre bakan dadının sürpriz bir kameosu yer alıyor. Gerard Piqué'nin iddiaya göre şarkıcıyı aldattığını Shakira'ya haber verdiği için futbolcunun dadıyı kovduğu bildirilmişti.
Piqué'nin Shakira'yı aldattığına dair söylentilerin ortasında, 2011'in başlarından beri birlikte olan 46 yaşındaki Kolombiyalı pop yıldızı ve 36 yaşındaki eski İspanyol futbolcu Haziran 2022'de ayrıldıklarını açıklamıştı.
Eski çift ayrılık nedenlerini hiçbir zaman doğrulamasa da Shakira'nın sosyal medyada ve müziğinde eski sevgilisine bazı iğneleyici göndermeler yaptığı anlaşılıyor.
20 Eylül Çarşamba günü yayımlanan El Jefe adlı şarkısının yeni klibinden anlaşıldığı üzere Grammy ödüllü sanatçı, Piqué'ye halihazırda bir kez daha yüklendi.
Şarkının sonuna doğru kamera, Piqué'nin kovduğu iddia edilen dadı Lili Melgar'ın yüzüne yakınlaşıyor.

Gerard Piqué'den Shakira ve hayranlarına: 'Hayatsızlar'​

Bu sırada Shakira da Today'in yaptığı çeviriye göre şu şarkı sözlerini söylüyor:
Lili Melgar / Bu şarkı sana gelsin, sana tazminat ödemediler.
The Independent yorum için Shakira ve Piqué'nin temsilcileriyle temasa geçse de henüz yanıt alamadı.
Haziran 2022'de yaptığı açıklamayla ayrıldıklarını duyuran Shakira şöyle demişti:
Ayrıldığımızı doğrulamaktan üzüntü duyuyoruz. En büyük önceliğimiz olan çocuklarımızın esenliği için mahremiyetimize saygı duymanızı rica ediyoruz. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Eski çiftin 10 yaşındaki Milan ve 8 yaşındaki Sasha adında iki oğlu var.

Shakira ve Lili Melgar (Shakira/Vevo ekran görüntüsü)

Shakira ve Lili Melgar (Shakira/Vevo ekran görüntüsü)

Piqué halihazırda, Shakira'dan ayrılmasından sadece üç ay sonra Ağustos 2022'de ilk kez birlikte görüldüğü 23 yaşındaki halkla ilişkiler öğrencisi Clara Chia Marti'yle birlikte.
Geçen yıl eylülde Elle dergisine konuşan Shakira, "Bu sadece benim için değil çocuklarım için de zorlu oldu. İnanılmaz derecede zor. Dışarıda kamp kurmuş paparazziler var... Çocuklarımla birlikte onlardan saklanabileceğim bir yer yok... [Onların] önünde durumu gizlemeye çalışıyorum" demişti.
Shakira geçen hafta (12 Eylül) katıldığı MTV Video Müzik Ödülleri'nde Video Vanguard Ödülü'ne layık görülmüştü. Hips Don't Lie'la tanınan şarkıcı New Jersey'deki tören öncesinde kırmızı halıda iki oğluyla birlikte yürümüştü.
Süperstar kendisine verilen onurla ilgili kırmızı halıda "Buna inanamadım" demişti.
Bu çok önemli bir ödül. Yani Michael Jackson ve daha pek çok inanılmaz sanatçı bu ödülü bir kez aldı ve burada olmaktan tevazu duyuyorum.
Shakira ve Piqué ilk kez, Shakira'nın Waka Waka (This Time for Africa) adlı 2010 FIFA Dünya Kupası resmi şarkısının müzik videosunda futbolcunun yer almasıyla, 2010 baharında tanışmıştı.
Independent Türkçe

Geri
Üst Alt