Şeyma Subaşı’dan olay hareket!

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
6278d65ee4bfdc2754130175

Şeyma Subaşı, sosyal medya sayfasından paylaştığı bikinili görüntüsüyle olay yarattı. Subaşı, bikinisiyle video çekti ve paylaştı. Yaptığı hareket ise olay yarattı.​

6278d674e4bfdc2754130179

Şeyma Subaşı, 1.5 yıldır birlikte olduğu Mısırlı sevgilisi Mohammed Alsaloussi ile olan ilişkisinin bittiğini geçtiğimiz haftalarda Instagram hesabından yaptığı paylaşımla duyurmuştu.​

6278d674e4bfdc2668968a1d

Mohammed Alsaloussi'den ayrılan Şeyma Subaşı 2020 yılında kısa süreli aşk yaşadığı iddia edilen Mehmet Germiyanlıgil ile fotoğrafını paylaşmıştı.​

6278d675e4bfdc2668968a1f

Son olarak mavi bikinisiyle evinde kamera karşısına geçen Şeyma Subaşı yaptığı hareketle takipçilerini şoke etti.​

6278d663e4bfdc2754130177

Subaşı, kendini çektiği videosunda bir anda bikinisinin altını sıyırdı.​

6278d663e4bfdc2668968a1b

Bronzluğunu göstermek isteyen Subaşı'nın bu hareketi, sosyal medyada olay yarattı.​

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
bu gerizekalı kendisini seksi falan sanıyor suratın yok kızım fiziğinle anca bir yerlere geliyorsun ve acununda bunda payı büyük... biz böyle konularını paylaştıkca gazetelere haber oldukca hoşuna gidiyor bunun buda reklam teklifleri alıyor haliyle... bu PR çalışması sonucu salağın herşeyini kullanıyorlar farkında ama parasına bakıyoar :haha: şeyma su başına güzel diyen erkeğin ben beyni var'mı yok'mu şüphe ederim ..

şu eskiden bir resim vardı... kuranı yırtan kız diye.. hali falanca oldu diye resimler geziyordu.. hah aynı o resimin ayaklanmış hali... o bu değilde sen bir annesin kızın neyim var hani .. hiç yakışmıyo abi :D başkası yapsa manken dersin ben buna manken falan diyemiyorum salak bu..

Bu kadın kafayı yedi birde Aleyna Tilki ile Gülşen aklını soyunmayla bozdular alıcıları çok olsun ne diyelim :)

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
bunun için off falan diyen erkekler var .. ya abi kadınlığında bir asaleti haysiyeti vardır bu kadın değil yani :D bilmiyorum bana tuhaf geliyor bu kız yapay manken gibi birşey.. geçen sosyal medyada yine bişeyi vardı kızıyla ilgili yorum yaptıydım bi 1300 kişi linç girişiminde bulundu bana.. normalde takmam ama iki satır bişi yazdıydım cevap olarak sonra linçleyenler olayı beğen'me butonunu çökertmeyle karşılık vermişti.. yani bilmiyorum abi hadi erkek yoklukta buna göz kaydırıyor diyecemde erkekliğinde bir haysiyeti onuru var ... bu kadın yapay yav

Linç girişimi mi millet kafayı yedi bunlar yağlama yıkama bol olduğu için soyunmaya devam ediyorlar, çok beğenildiklerini düşünerekten olsun neyse nereye kadarsa

• Haha
Tepkiler: LsR

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
ben bundan güzelim anasını satayım sdfjgkhsdkjggh ben dedim acuna bak dedim acun beni seç bırak dedim şeymayı yok dinletemedim.

Kendisine birşey söylemek istemiyorum çocuğu çok tatlı :) Benim hocamın hastası yada müşterisi diyelim hastalık için gelmiyordu

• Beğen
İsim
NG
Memleket
Kayseri
Meslek
Tuhafiye
Medeni Hal
Zengin erkeklerin altına yatarak para kazanan mahlukat

• Beğen