Şerefsiz Muhabbet Kuşları

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Abi kafayı yiycem iki kuş almıştım geçen ay ilkini beyaz erkek aldım 1 hafta sonrada yeşil dumanımsı dişi aldım.. alıştılar elede alıştırdım yeşil olanı hariç... ya bu beyaz dışardan içerden kafesi kemire kemire boyaları döktü :D yeşilide kendisine benzetti şuan ikiside dışarıda kafesin boyalarını kemiriyorlar... ulan beyaz sarı boyalı kafes oldu sana paslı sim siyah kafes :haha: ben 20 sene hatta küsür yıl muhabbet kuşu baktım.. kafesler boyalı değil aliminyum paslanmaz bişiydi krom gibi onlarda kemirirdi ama boya yok diye anlaşılmazdı... bu günümüzün kuşlarıda galiba Z kuşağı :haha:

o değilde çıt çıt çıtır çıtır o kafesin sesi içimi tırmalıyor kendileri ötse bu kadar rahatsız olmam zaten ses olsun diye aldıydım :haha:

içerdeykende yemlikleri kaldırıp kaldırıp indiriyorlar bunlar canavar yav

Medeni Hal
Kuşları salsana arada uçsun yavrucaklar :D iki kuş zor oluyor ya benim sarışına da dişi almıştık da pek sevmemişti, kucağımda diğer kuşu görse gelir tüylerini yolardı djfjf bende kızardım ay ne günlerdi ya kuşları eğitince sana alıştıysa arkadaş gibi oluyorlar :D

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
@Melly, ben bunların arkadaşlığına sıçıyım :D kediden beterler kafesleri hep açık zaten.. birde duvarları kemirmeyi öğrendiler delirtir bunlar insanı.. ufacıklar ama yaptıkları büyük hasar :haha:

Medeni Hal
Bende hep açardım kafesi kendi girip çıkmayı öğrenmişti dkkkgg ikisi arkadaş olduysa eyvah dhhff

• Beğen
Tepkiler: LsR

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
iyi bunlar evin ferdleri oldular ikiside iyi anlaşıyor bazen didişselerde :D şuan birisi beyaz erkek içeride uyuyor yeşil cırbağa ise yabani hala biraz oda kafesin üstünde uyumuş... mal bunlar ya dsjfdgjsf seviyok hayvanları napak

Olsun yinede severim bende kuşları diştaşı olunca yapmazlar kemirmezler belki diycem eskiden bizimde vardı kornişin kapının kenarlarını kemiriyordu faydasız yaparlar kuş bu minik ama beterler ayyy olsun...minnaklar..:)

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
@İlkiz, zaten ne geliyorsa başımıza hep bu sevgiden merhametten geliyor :haha: yapsınlar ya benim şikayetlenmem mutluluktan zaten kızmaktan değil :dct:

Üzüm

#Hayırlısıbegülüm#
Boyasız kafesler var. Ondan alın. Bı yakinimizda da aynı sorun var di boyasız aldılar kurtuldular.