Selamun aleyküm

Bükre

İhmal ettiğin herşey ölür
bPg20e
Ne güzel ayağımız dahada uğurlu gelir inşaallah. :) hoşbuldum sağolun

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
hoş geldiniz
nerelerde ararken geldiniz . yani nerden buldunuz tam olarak ?

Bükre

bPg20e
Hoşbuldum sağolun resim ararken pintereste gördüm pek forum bilmem ama hoşuma gitti birde paylaşılan resimleri beğenip takibe alınca üye olmak istedim. :)

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
iyimiş :D sorguya çeker gibi oluyor ama ilkinmiyiz ?

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
konu ile resim aramak farklı birşey ama ilk mesajına verdiğin cevap çelişti ? anlaşılan baya acemisin forumlarda ? tekrardan hoşgeldin bir sıkıntı olursa @Destina ya ulaş ..

Bükre

bPg20e
Dini makale yazıyorum konu dediğim bu, onun için pintereste uygun resimler arıyordum ve paylaşılan tesettür avatarları hoşuma gitti bir iki tane indirdim. Diğerlerine bakıncada sürekli buraya yönlendiriyordu biraz foruma göz attım üye olmakta bir sakınca görmedim, hoşuma da gitti ve buradayım. Durum bundan ibarettir. Baya bir tedirgin ettim sizi sanırım? Tekrar hoşbuldum sağolun.

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Dini makale yazıyorum konu dediğim bu, onun için pintereste uygun resimler arıyordum ve paylaşılan tesettür avatarları hoşuma gitti bir iki tane indirdim. Diğerlerine bakıncada sürekli buraya yönlendiriyordu biraz foruma göz attım üye olmakta bir sakınca görmedim, hoşuma da gitti ve buradayım. Durum bundan ibarettir. Baya bir tedirgin ettim sizi sanırım? Tekrar hoşbuldum sağolun.
tedirginlik değil ya .. yeni siteyiz bir çok forumuda iyi kötü biliriz hani nick bize yabancı . bundan 10 sene önce olsaydı üye olunur üyelikleri kalır selam mesajı bile açılmazdı hani bir trafik vardı o yüzden sorgu sual birde sitemiz nerelerde falan gibi 1 ay oldu olmadı ondan soruyoruz ? birde bazıları bize ters düşmanlık ediyor atışmalı kişilerde var tabi . inanın söylemem normalde ama ip konrtolü bile yaptım normal görün . zaten uzun vadeli buralarda olursanız demek istediğimi daha iyi anlarsınız ? problem yok kurallara uyuldugu sürece hepimiz kardeşiz

Bükre

bPg20e
Şimdi anladım bu denli yorumların neden yapıldığını, madem yenisiniz hayırlı olsun diyeyim bende. Kısa zamanda elde edilen başarılar herzaman kıskanılır, forumlara yabancı değilim bir çoğunuda bilirim fakat pek benlik yerler değil. Burası sakin ve hoş bir yer ve takip edeceğim konularda mevcut, herşeyin bir ilki vardır. Hayalet gibi süzülür gider gelirim ben fazla ses yapmam. :)