Selamlar

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Oyun forumu veya şu forumu diyemeyiz... Rotan'da ne varsa onu gerçekleştire bilirsin.. Genel kategoriler bulunuyor.. Hoş geldiniz..

Oyunda bu adresi görünce merakımdan geldim oyun platformu sandım başta. Hoş bulduk

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Bir kaç hesabımın id'lerinde var sitemizin ismi.. İyi yapmışsın oyundan sonra dalarsın buraya belki bir kaç kişi daha gelir.. ' ki var burda 2 3 arkadaş .. Oyunun topluluğu olarak kullanılmasında bir sakınca yok oyunlar hakkında herşey bölümü'müz var..

Hoş geldiniz o halde ...

Bir kaç hesabımın id'lerinde var sitemizin ismi.. İyi yapmışsın oyundan sonra dalarsın buraya belki bir kaç kişi daha gelir.. ' ki var burda 2 3 arkadaş .. Oyunun topluluğu olarak kullanılmasında bir sakınca yok oyunlar hakkında herşey bölümü'müz var..
Evet oyunda nick yapmışsınız adresi güzel taktik :D heryere ayak uydururum sıkıntı yok eskilerden forum bağımlısıydık miladı doldu şimdi oyun bağımlısı olduk
Hoş geldiniz o halde ...
Hoş bulduk

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
@Chione, Oyun duyuruların'da'da megafon duyurularım var :haha: Yapıyorum öyle şeyler forumcuların çöplük ettiği forumlara yeni taze kan kazandırmak için :love:

@Charismax, işi bilecen işe gitmeyecen akıllı insanları severim. Hayırlı akşamlar geceniz güzel üyeleriniz bol olsun :D

• Haha
Tepkiler: LsR

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
@Charismax, işi bilecen işe gitmeyecen akıllı insanları severim. Hayırlı akşamlar geceniz güzel üyeleriniz bol olsun :D
Madem eski forumcusun söylüyim takip edenlere... Bize şimdi üye oldunuz ya siz bunu diğer site sahipleri takip ediyor hemen kendi üye listesini bakıyorlar :haha: sonra diyorlar olamaz böyle bir üye yok hiç bir yerde.. mallar çünkü :haha: Alayı çöplük :haha: kan lazım bize kan... senin kanını içmek bize can verecektir ahahaha..

Ya taktik değil ironik olay biraz... adam bacı kanırtan diye nick alıyor :haha: ben forummeskeni yazmışım çok'mu ha birde .com'u var tabi...

O oyunlarda ne siteci takılanlar var çok iyi biliyorum... seslide oyun arasındada bazen davet ediyorum ama gelen olmuyor.. sen iyi yakalamışsın.. oyun nickin ne ?

Medeni Hal
Fanny demek oyun taşımak demek. :c00:
hoş geldiniz iyi forumlar dilerim. :sev1::

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Kaçıncı hesabım bilmiyorum çömezlerden takım karşılaşması dengesiz oluyor... Mistik yapamadım hesabı oyun'daki yeni kahramanların güçleri nerf yemiyor ilk başlarda... Fanny oynayanlar oyuncu değil resmen akrobat abi nasıl oynuyorsunuz o heroyla

Madem eski forumcusun söylüyim takip edenlere... Bize şimdi üye oldunuz ya siz bunu diğer site sahipleri takip ediyor hemen kendi üye listesini bakıyorlar :haha: sonra diyorlar olamaz böyle bir üye yok hiç bir yerde.. mallar çünkü :haha: Alayı çöplük :haha: kan lazım bize kan... senin kanını içmek bize can verecektir ahahaha..

Ya taktik değil ironik olay biraz... adam bacı kanırtan diye nick alıyor :haha: ben forummeskeni yazmışım çok'mu ha birde .com'u var tabi...

O oyunlarda ne siteci takılanlar var çok iyi biliyorum... seslide oyun arasındada bazen davet ediyorum ama gelen olmuyor.. sen iyi yakalamışsın.. oyun nickin ne ?
O nasıl bir kafa ben anlamadım şimdi :D benim zamanımda forumlarda 200 400 arası aktiflikler oluyordu kimsede ''aa bak bu kişi şu forumda yok ya da burada yok ve ya sadece o forumda var bu üye/ler'' diye laflar dönmüyordu söylediğin forum sahipleri Z kuşağı galiba :D ben bebelerle uğraşmıyorum tek uğraşım oyun, forum kültürüne dönmek istemiyorum benim zamanımda vbulletin vardı bu forumda xenforo yazıyor ben onu bile bilmiyorum eskide kalmışım ben :D bir itirafta bulunayım madem istisnasız bütün vbulletin sahipleri dümenci ve entrikacıdır hiç şaşmaz buda benden ufak bir not olsun :D görüşmek üzere hoşça kalın oyundan arta kalan zamanda gelirim Chione.

Fanny demek oyun taşımak demek. :c00:
hoş geldiniz iyi forumlar dilerim. :sev1::
Milleti mistik ligine taşımaktan bıktım :D hoş bulduk