Sapık Şeyh Fatih Nurullah'ın Ses Kaydı Ortaya Çıktı 'Bekaretinde Sorun Yok'

Charismax

Copyright @ Charismax
Katılım
3 yıl 9 ay 4 gün
Mesajlar
25,282
Tepkime puanı
8,726
Yaş
35
Konum
Memed' Home
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Cinsiyet
vtEvVy
Medeni Hal
12 yaşındaki çocuğu istismar ettiği için tutuklanan Uşşaki Tarikatı lideri Fatih Nurullah'ın ses kaydı ortaya çıktı. Sapık şeyh çocuğun babası ile yaptığı konuşmasında "İleri giden bir şey yok, aramızda nikah konuşmaları geçti, hata etmiş olabilirim. Bekaretinde sorun yok..." ifadelerini kullandı.
Sapık Şeyh Fatih Nurullah'ın Ses Kaydı Ortaya Çıktı: 'Bekaretinde Sorun Yok'

Odatv’den Sami Menteş’in haberine göre, konu hakkında bilgi veren kaynaklar, cinsel istismarın, baba F.A. ile tutuklanan Fatih Nurullah arasında geçen bir konuşma sonrası ortaya çıktığını söylediler.

Nurullah’ın tutuklanmasına giden sürecin başlangıcı olan konuşmanın kaydı daha sonra ortaya çıktı.

Konuşmada “Mehdiyle evlilik” rüyalarından yola çıkarak çocuğun kendisine verildiği zannına kapıldığını söyleyen Fatih Nurullah, babayı “ileri giden bir şey yok”, “insan nefis taşıyor, aramızda nikah konuşmaları geçti, hata etmiş olabilirim”, “bekaretinde sorun yok”, “bana yakışmayacak şekilde öpmüş oldum”, “sevişme diye bir şey yok oğlum, öptüm”, “bu da Allahın bir takdiri” sözleriyle ikna etmeye çalıştı.
Bu işi örtelim dedik
'Bu işi örtelim dedik...'


Telefon konuşmasında “Namusuna, iffetine, bekaretine herhangi bir sorun yok yani anlatabildim mi?” diyen Fatih Nurullah, sözlerini şöyle devam ettirdi:

“Şimdi deniyor ki bana Y.A. psikolojik sorunlar çekiyor, bunu pedagoga götüreceğiz. Ondan sonra seni işte hapis yatıracak veya işte ne bileyim ben de dedim ‘Kızım bu olduğu zaman yani ben ya intihar ederim ya da bu diyarlarda çeker giderim. Bana başka bir şans bırakmıyorsun’ dedim. Ben bu kadar size aile hukukumuz var. O da dedi ‘İnsan nefis taşıyor’ böyle konuşmalar geçti aramızda. Nikah vesaire konuşmaları. Ben burada bir hata yapmış olabilir ama ileri giden bir mevzu da yok. Yani 'Bu işi örtelim' dedik yani anlatabildim mi?”

'Ben gittim mi tarikat zaten biter...'
'Ben gittim mi tarikat zaten biter...'

Baba F.A.’yı ikna etmeye çalışan Fatih Nurullah konuşmasında ayrıca şunları söyledi:

“Seni evladımız bildik, ailemiz bildik yani ben inanıyorum ki şimdi ben şu anda aramızdaki hukuktan dolayı ben yani sen canını bu yola koymuşsun yani istesem bile verirsin kanaatindeyim ama şu anda böyle bir durum da yok. Bir an böyle bir şey olmuş yani. Bunu bilmiyorum sen büyütüp de tarikatın kafirlerin diline laf sürmek, bu Odatv’ler şunlar bunlar hepsi bizim üzerimize zaten saldırıyor. Başımızda binlerce dert var.

Ben gittim mi tarikat zaten biter. Bu kadar hizmetler ortada kaldı. Sen… Ocağına düştük yani… Sen de bizim kardeşimiz olarak, ne bileyim şu anda derdimi sana açayım dedim.

İnan ileri giden bir şey yok. Söyledim yani. Yukarı çıktım dedim ‘babanın bu işten haberi var mı?’, ‘Var’ deyince, inan bir öpme oldu yani o kadar yani.”

Konuşmasına gülerek devam eden Fatih Nurullah, “Onu şimdi uyutup uyutup yanıma getiriyorlar. Şey oluyor…” dedi.
 

Charismax

Copyright @ Charismax
Katılım
3 yıl 9 ay 4 gün
Mesajlar
25,282
Tepkime puanı
8,726
Yaş
35
Konum
Memed' Home
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Cinsiyet
vtEvVy
Medeni Hal
Normalde forumlarda küfür edilmez.. ben bu adamı severdim çok kez'de irtibatım oldu..
başkaları dese inanmazdım ama kendi sesinden duydugum için rahat rahat buna ben orospu çocuğu diye bilirim..
bırak hacısını hocasını şu erkek müsvettesi gavatların nefes alması benim ağrıma gidiyor..
Türkiyede hiç bir hacı hoca kendisine müslüman bile degildir biz vatandaş olarak yine kendimize müslümanız bunlar çevresine müslüman.. tamam nefsin var hata yapmışsın bunu örtpass etmek yalvarmak üstünü kapatmak birde mehdi ve hikayelerle kızın babasıyla konuşmak nedir.. sıradan bir insanın hatası olur sapıklıgı olur bilmem ne ama senin gibi adamın olunca anana kadar gider bu sövmeler..
ben bunun inananlarınında hatalı oldugu kanısındayım sokarım böyle tarikatınada şeyhinede...
birşey dediğimizde lafda kondurmuyorlardı al sesli canlı kanıt..
bu adama sövdüm diye destekleyecek varsa nurullah puştunu .. onunda ailesinde gavatlık ırsi galiba şüphesi duyarım..
yeter anasını satayım ona sus buna sus siktirsin gitsinler ülkeden pezevenkler.
 
Geri
Üst Alt