Reklam Store Kazançları Nasıl ?

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Reklam store yerli reklam firması olup büyük haber ve forum sayfalarıyla çalışmaktadır bizde blognoktam olarak reklam storeyi denedik ve reklam türleri nasıl ve kazançları nasıl öğrendik reklamları genelde yerli reklam olup sayfanızın kategorisine göre belirlenmektedir onay süreci 1 iş gün içerisinde olup web sitenizin sadece ücretli domaini olması gerekmektedir yani blogspot.com gibi alan adlarını kabul etmiyor ödemelerini her ay başında 30 tl limitini geçen kulanıcılara banka hesabına yapmaktadır

Reklam türleri
Reklam türleri ise indread-Mobile Postital-Flipside-3 satır 1 reklam ve banner reklam gibi birçok reklam çeşidi vardır

Screenshot_2.png

ReklamStore, tıpkı Google Adsense gibi blog yayıncılarına reklam kazancı sağlayan bir firma. ReklamStore.com’a üye olup sitenizi ekledikten sonra banner ve çeşitli reklam kodlarını sitenize ekleyerek sitenizde reklam yayınlamanızı sağlıyor. Sitenizde çıkan bu reklamlardan gösterim ve tıklama başına kazanç sağlıyorsunuz.

Blog sitelerimden birde birkaç gün kullandım ve 12.105 Gösterime 1,95 krş gibi düşük bir ücret verdi. Bu yüzden kullanmayı bıraktım. Ona göre admatic.com.tr daha başarılı görünüyor. Aynı sitede kullandım ve bin gösterim için 0,90 krş veriyor.

Alıntı :

Geri
Üst Alt