Regex

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
@Regex Konusunu ben açayım :D burayada düşerim.. kendisi farklı sitelerde pek online olan birisi değil.. kurulum yaptığı yerlerde normalde destek amaçlı takılıyor.. Bilinmeyenleri bilinenleri olarak çok şey vardır.. Ben sonra düşücem buraya.. Seveni'de çok sevmeyeni'de.. ortada'ki ince çizgi ayar kaçırırsa bu konudan ban çıkar haberiniz olsun :D

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Abi çok şanslı.. herkese nasip olmaz ilk mesajı kendi sözlük konusunda kullanmak.. :D

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
24 saat altta gözükecek şimdi tüh. :T:
fsdfsg ben dediğim gibi sonra yorum yapıcam.. :D şimdi derinlere girip çıkmam lazım falan.. halk bizden bir açıklama bekliyor.. hollanda olayımızda var zaten..

İsim
Halim Selim
Memleket
Kırıkkale
Meslek
Kuruyemişci
Gördüm ben bu isimde üyelik başka yerlerde tanımıyorum ama

@Regex ... yeni gördüm burda ismini ...Yazmazsam olmaz seni iyi tanıdığımı düşünüyorum geçmişte aynı forumda bulunduk kendisi biliyor zaten.Duruşu ve karakteri ben onu tanıdım tanıyalı hiç değişmemiştir.

İnsanlarla konuşurken sınırlarını bilen, koruyan seviyesini düşürmeyen hukukçu birisidir.Haksızlığa hiç gelemez.Severim kendisini tanıdım tanıyalı hep yanımda olmuştur sağolsun ..

Bu arada nişanlandığını duydum arkadaşlardan çok tebrik ediyorum hep mutlu olsun... :gul2:

Lavinya

Az insan, çok huzur.
Bire bir tanımıyorum dışardan baktığım bir çok forumda nickini gördüğüm birisi teknik işlerle uğraşıyor bildiğim kadarıyla :)

Benim kendisi hakkında biraz fikrim var. Tanışmadık tanışsaydık belki taraf tutar tam tanıyamazdım tanışırız ama :) forumlardan biraz haberim vardı önceden benim forum açma hikayem varken araştırmalarımda karşıma çıkıyordu

Evet @Regex adlı üyeyi bilmemek olmazdı. 2019 yılında yoğun olarak zaman geçirdiğim forumda birçok defa denk gelirdim. Ancak kişiliği hakkında bir şey diyemem.