Ramazan Bayramı Tatilinizi Nasıl Değerlendirecek'siniz ?

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Bu bayram tatilinde neler yapıyor'sunuz var'mı plan'ınız ? ... ( şu kesme ' işareti sinirimi bozsada hoşuma gidiyor'ya :D )

Biz bir plan yapmadık kardeşimle evde geçiririz, gezeriz, alışveriş yaparız nasıl vakit geçecek başka.Kuzenlerimle pikniğe gideriz hava böyle güzel olursa mangal yaparız, okey oynarız :)

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
@İlkiz, sen bize gel sen ben neslihan bi istanbul turu yapalım al kardeşini gel ciddi diyorum he mahallenden bir komşun akraban say.. :skr: aslında kerem abide yakın olsa onada derimde o baya baya uzakta.. birde aklıma gelmişken.. @Kerem abi ben biliyorum ama forumda bilsin ilkizde bilsin... yeni aile ferdin hayırlı olsun allah analı babalı büyütsün... kız babasıydın şimdi birde erkek babası oldun... kişisel başlığındaki değişikliğide farketmedim sanma :c3: senin işinde zor be abi... çocuğun oldu yanında değilsin.. allah bir dahaki sefere 3.' de yanında bulundurur inşaallah :ppt:

Aaa ikinci kez baba oldu o halde görünce tebrik edeyim..
Kuzenimin düğünü olacak onun evini yerleştirme ile meşguluz bu hafta sonu perdeleri gelecek onu bekleriz bana bir meşgale çıktı seviyorum ev yerleştirmeyi iç mimari düzeni yani.
Çok sağol çağırdığın için ?

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
@İlkiz, he bizde böyle ya sanal manal insanlar değiliz öyle birgün var birgün yok... hepiniz bizim için değerlisiniz... ha mahallemde gördüğüm komşum akrabam ha siz değişen tek şey bilgisayar markası telefon markası oda hani siteye giriyoruz ya ondan dedim :) İnşaallah hepimizin bayramı kazasız belasız ağız tadıyla olur...

İnşallah kazasız belasız herkesin bayramı ağız tadında geçer.Ben ikinizinde samimiyetine inanıyorum inanmasam burda olmazdım biliyordun fikrimi.

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
İkinizden de Allah razı olsun güzel vakit geçiriyorum başka yere gerek yok..

Kerem

Kız & Erkek Babası
Memleket
Isparta
Medeni Hal
@İlkiz & @Charismax çok sağolun, Allah razı olsun. ? çok şükür artık 4 kişilik bir aileyiz. Bu arada doğumda eşimin yanındaydın. Bir ay izin aldım, bebek kendini toparlayıncaya kadar yanlarındayım inşallah. Ada Hanımın yanına birde Deniz Bey geldi. :) Forumlara çok bakamıyorum bu aralar bebişimiz gececi ?

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
@İlkiz & @Charismax çok sağolun, Allah razı olsun. ? çok şükür artık 4 kişilik bir aileyiz. Bu arada doğumda eşimin yanındaydın. Bir ay izin aldım, bebek kendini toparlayıncaya kadar yanlarındayım inşallah. Ada Hanımın yanına birde Deniz Bey geldi. :) Forumlara çok bakamıyorum bu aralar bebişimiz gececi ?
vayyy ben uzaktasın sanmıştım... iyi ya sevindim valla... abi valla seninle beraber o uzaklığı bende yaşıyorum ister inan ister inanma :D kendimi senin yerine çok koydum... Allah uzun ömürler versin.. boşver forumları forumlarda işin ne git bebişle anneyle kızınla ilgilen :dans: :dns2: