Profesyonel Dernek Yönetim Sistemi

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal

Bütün sivil toplum kuruluşlarının kullanabileceği dernek takip programı.​

profesyonel-dernek-yonetim-sistemi-1.jpg

Akkarınca Yazılım Evi tarafından oluşturulan program, hemşeri derneklerinden resmi kurumlara bağlı derneklere kadar bütün sivil toplum kuruluşlarının ihtiyacıdır. Yazılım sayesinde üyelerin resimli kayıt defteri, detaylı üye arama, detaylı üye raporlama yapılabiliyor. Yıllık ve aylık olarak aidatların takibi mümkündür.
Ayrıca derneğin gelir – gider kasası işletme defteri usulüne göre tutulabilir. Sınırsız sayıda banka, kasa ve çek – senet kasası tanımlanabilir. Ayrıca bunlar raporlanabilir. Dilenirse otomatik aidat borçlandırması da yapılabilir. Dernek üyeleri veya ihtiyaç sahiplerine ayni yardım ile stok takibi yapma imkanı bulunuyor.
İhtiyaç sahibi öğrencilere verilen bursların yönetimi ve burs – kasa entegrasyonu yine Profesyonel Dernek Yönetim Sistemi ile mümkündür. Cari yönetim sistemiyle üyelere verilen borçlar rahatlıkla takip edilebilir. İnternet üzerinden tüm üyelere toplu SMS imkanı vardır. Doğum günler, özel günler, evlilik yıldönümleri gibi hatırlatmalar yapılabilir.
Gelişmiş yedekleme ve güvenlik sistemi vardır. Günlük iş planı çıkarılabilir. Dernekler Masası Defter ve Raporları tutulabilir. Üye kimlik kartı ve etiket basılabilir. Kütüphane yönetimi imkanı bile bulunmaktadır.

İndir

Geri
Üst Alt