Penceresi karşı karşıya olan binalar

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Penceresi cam cama muallim :D Camı açman lazım.. Perdeyide çekmen lazım hava gelsin.. Ama karşı cam yakındır tam hizalı.. Seninkisi belki yatak odasıdır karşısıda mutfak.. Hadi buyur burdan yak.. Aslında bu proje çizimcilerin yan faktörleri'de hesaba katması lazım.. Müslüman bir ülkedeyiz lan..

Ne yazık ki çok böyle bina var.Benim de hiç hoşlanmadığım ev tipi alırken buna dikkat etmiştik...

Aykut

Don't look back you're not going that way...
Meslek
Yönetici
Medeni Hal
Şu dizi filmlerde komşu kızına aşık olunası durumlar vs vs :)

Aykut

Meslek
Yönetici
Medeni Hal
Demek ki bazen olumlu yanları da olabiliyormuş.Mesela ben bundan yıllar önce kuzenimin yazlığında böyle bir durum yaşamıştım:))

Demek ki bazen olumlu yanları da olabiliyormuş.Mesela ben bundan yıllar önce kuzenimin yazlığında böyle bir durum yaşamıştım:))
Olmaz değil olabilecek durumlar tabiki... ama yinede evimin penceresi veya balkonu hemen göz göze geleceğim kadar yakın olmamalı.Yok ya olmaz öyle binalar var ki bakıyorsun elini uzat karşı balkona geç sakıncalı.

Aykut

Meslek
Yönetici
Medeni Hal
Olmaz değil olabilecek durumlar tabiki... ama yinede evimin penceresi veya balkonu hemen göz göze geleceğim kadar yakın olmamalı.Yok ya olmaz öyle binalar var ki bakıyorsun elini uzat karşı balkona geç sakıncalı.
mesela gecenler de bi aile dostumuza gittik,balkonda oturamadık.Neden ? 2 metre karşıda ev var.Sİteyi iç içe yapmışlar blokları.Haklısın kötü bir durum

mesela gecenler de bi aile dostumuza gittik,balkonda oturamadık.Neden ? 2 metre karşıda ev var.Sİteyi iç içe yapmışlar blokları.Haklısın kötü bir durum
Tabi ya olmuyor ...İnsan balkonunda yemek bile yiyemez sanki gözetleniyorum hissi gibi.
Bununla ilgili geçen yaz bir durum olmuştu o aklıma geldi... :sneaky: Antalya da teyzemin evinde iken aslında adara cadde var karşı apartman o kadar da yakın değil akşam olup millet balkonda oturuyor zaten sıcak herkes çıplak.Adam elinde dürbün milileti gözetliyor, sonra onu şikayet etmişlerdi.

Aykut

Meslek
Yönetici
Medeni Hal
Tabi ya olmuyor ...İnsan balkonunda yemek bile yiyemez sanki gözetleniyorum hissi gibi.
Bununla ilgili geçen yaz bir durum olmuştu o aklıma geldi... :sneaky: Antalya da teyzemin evinde iken aslında adara cadde var karşı apartman o kadar da yakın değil akşam olup millet balkonda oturuyor zaten sıcak herkes çıplak.Adam elinde dürbün milileti gözetliyor, sonra onu şikayet etmişlerdi.
O kötü durum malesef.Yakın olasa da olmasa da yapıyorlar.Aynen ben de biri beni izlese yemek yıyemem :))

Geri
Üst Alt