Pazar sabahı kalkıp sabahın 7 8 ' inde apartman içi merdivenlerde ses yapan insanlar

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Abi pazar günü derdiniz ne sabahın 7'sinde piknik için kalkılır'mı ... hadi kalktınız apartmanda herkes uyuyor milletin bi pazarı var apartman içinde ne dolanıyorsunuz ' malmısınız.. basın gidin in çık in çık yemin ediyorum insanın katil olması içinde bir sebep bu ha..

Tabi kalkılır sessiz olunabilir piknik yapmak güzel şey erken gidilir.Bunun için katil olunmaz...

• Beğen
Tepkiler: LsR

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Bizim apartmanlardaki insanlar hayvan olduğu için katil olunur... Yönetici asmış ...
Levhaya yazmış kardeşim demiş pazar günleri milletin dinlenme saatidir apartmanda ses yapılması yasak akşam 10'dan sonra ses yasak sabah normal günlerde 10'dan önce pazar günüde 11 den önce ses yapmak yasak..

Yazmıştı hayvanın çocuğu kendisi kendi malı gibi apartmanda ses yapıyor... ki ben kiracı değilim mal sahibiyim... geldim geleli rahatsız olduğumu belirttim... kusura bakmayında imam ossurursa cemaat harbiden sıçar... Bu yönetici zaten geldim geleli diyorum malın önde gideni bunu buraya yönetici yapanın ben aklına neyse.. milletin pikniğine ben neden uyanıyorum ya .. sabahtan berli bakıyorum iniyor çıkıyor asansörün kapısını çarptırıyor tak tak normal günmüş gibi merdivenlerden hayvanca inip çıkıyor kapı merdiveninden...

bunların hepsi karadenizli ve ben bu apartmanda karadenizli değilim varoş mahalle ilçe tamamda insanları bi kendisini geliştirememiş ben bunların köylüsü değilim.. sinirim bozuldu yemin ediyorum sinirim bozuldu saygısızlık la bu.. gün içinde çocukları akşam olunca kendileri vallahi kafa kalmadı..

Lavinya

Az insan, çok huzur.
Bende sevmiyorum bazen üst komşu sabahın 8'sinde temizliğe başlıyor pazar günü, elektrik süpürgesinin o parkeye çarpan tak tuk sesleri beni uykumdan ediyor tabi birde sinirlerimi bozuyor

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Bide bana diyorlar yönetici sen ol.. Lan ben olsam sizin iflağınızı keserim... Ricayla'mı iş yaptırcam umrumda olmaz..

Tatil günleri en az on otuzdan önce süpürge yapılmamalı ama nerde kime anlatacaksın ki apartmanda oturuyor isen bunları görüyorsun

• Beğen
Tepkiler: LsR
Geri
Üst Alt