pardon molpediniz var mı?

müzik dinlerken önüme çıkan reklam. 20 yıldır aynı cesaretle sorduk soruyoruz diyor reklamda. sizin şey bezinizle derdiniz ne kim size ne diyor? bu reklam neyin asiliği? kadının doğasına kim ne diyorda böyle varlık yokluk savaşı gibi şeyler yapıyorlar. bence kadının düşmanı kadınlar kendisi

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
müzik dinlerken önüme çıkan reklam. 20 yıldır aynı cesaretle sorduk soruyoruz diyor reklamda. sizin şey bezinizle derdiniz ne kim size ne diyor? bu reklam neyin asiliği? kadının doğasına kim ne diyorda böyle varlık yokluk savaşı gibi şeyler yapıyorlar. bence kadının düşmanı kadınlar kendisi
Abi şey bezi ne ? :D Şaka yapacam derken bokunu çıkarma ... Açıkla diye silmiyor düzenlemiyorum.. Kötü bir söylem değil' eyvallah ama o kadar tanımıyor buralar seni .. O'nu ben yazsam belki bir çekingeçlik oluşturmaz.. Ama direk cinsiyetci giriş oldu...

O şey dediğin kadının yumurtlaması.... Rahim içi - Dışa yansıyan Vajina ... Sende olan bende olan testis ... Penis.. Aynısının karşıtı... Yani seni beni kendi türünü içinde oluşturup doğuran.. Doğurgan kadın... Tabi tek başına değil erkek birlikteliği ile.. Ama yumuşat biraz.. Ben seni tanıdığım için diyorum..

lan ne alakası var ortalığı kızıştırıyon .d anlar onlar beni o manada yazmadım mk. girsinlerde ekşide konu nasıl işlenmiş kadınlar tarafından baksınlar, yanlış anlaşılmasın

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Ben kamu spotumu geçeyimde :D dsfsdf

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Reklamda oynayan kız cinsiyet değiştirmişti yanlış hatırlamıyorsam direk aklıma o geldi ツ
gasfhsghf

Yani şimdi aklıma şu geldi... Bir'şeyi körü körüne savunmayacaksın... Şartlar değişiyor demek'ki..

Ped olayı gayet doğal bir şey bunu zamanında erkekler çok ağır laflar kullanarak kadınları aşşağıladı, ped kullananlara ucube gözüyle bakan davarlara diyorum. Dilinde allah diyen elhamdülillah müslümanım diyen davarların bunu kadınlara allah tarafından bahşedildiğini unuttu, gebe kalmada çok büyük rol oynadığını unuttu, onlar sadece kadınları aşşağıladı ama kadınlar bu durumu yaşarken acıdan kıvrandı ve bunu veren allah bile ayetinde buna yer vererek kadınlara yanaşmayın onların çektikleri acı ve eziyettir derken hassaslığımızı söylerken erkekler kadınları küçümseyip bu hallerinde bile onlara eziyet edebildiler. Bunun yanı sıra eşini düşünüp ona yardımcı olup hatta gidip marketten eşi için çekinmeden utanmadan ped alan adam gibi adamlarda var, onlar hep var olsun, diğerlerininde allah ömründen alsın sokak hayvanlarına versin. AMİN!

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Ped' öncesi bez durumları varmış.. Bu insan yaratılışından bu zamana kadar .. İnsanların giyim kıyafet gelişimi içinde bu durumun.. Kızların yani kadınların iç çamaşırı olarak görülmesi gerekir.. PED aslen ayda bir kaç sefer gereken ve değiştirilen geçici bir iç çamaşırıdır.. Buna bu anlamda verile'bilir.. O yüzden ped'miş bez'miş bilmem ne ben hiç garip bulup yadırgamıyorum...

Çekinecek bişeyleri'de yok.. Ama bunu göstere göstere bak ben aldım ne bakıyon bilmem ne yapan çirkefleri var.. Onlarıda biliyoruz zaten.. Bu tepkisel yorum ve olaylar o yüzden çıkıyor..

Çekinmiyoruz ped var reklamınıda yapıyorlar neyin yapmıyorlar ki varsın oda olsun.
Marketten de istediğim gibi alırım.Kimsenin bişey dediği yok.
Marka marka reklamı yenileniyor sadece.

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Asıl sorun ne biliyor'musunuz... Her bu konuya girdiğimde aklıma yeni yeni farklı sorunlar geliyor... Selfie çeken kızların meme çatalından tahrik olan erkekler.. Problem burda başlıyor aslında..

Yaaa düşünürsen çok konu çıkarırsın aslında normal kardeşim reklam işte.
Dediğin gibi tahrik olan bile vardır o dediğinden.Küçücük çocuğun tokalaşmasından tahrik olanlarda var ne yok ki.

Geri
Üst Alt