Palandöken'de sömestir tatilinin son günlerinde yoğunluk

Palandöken'de sömestir tatilinin son günlerinde yoğunluk

Türkiye'nin sayılı kayak merkezleri arasında gösterilen Erzurum'daki Palandöken Kayak Merkezi'nde sömestir tatilinin son günlerinde pazartesi ders başı yapacak olan öğrenciler ve aileleri yoğunluk oluşturdu.

OMh88kaaTE6gYnXiZAEdzQ.jpg

Binlerce yerli ve yabancı turiste ev sahipliği yapan Palandöken Kayak Merkezi, sömestir tatilinde yoğun ilgi gördü.
_gD-BOysKECgCQbDGJwfnw.jpg

Öğrenciler ve aileleri, otellerin ışıklandırılmış pistlerinde gece yarısına kadar kayak yapma imkanı buldu.
sA4h48zwZE2EFnif0M5mqQ.jpg

Birçok etkinlikle misafirlerini cezbeden kayak merkezinde turizmciler, minik misafirlerine ve ailelerine eğlenceli tatil sundu.
QIo3Qh35ukCEdUepsPDWug.jpg

Palandökendeki bir otelin genel müdürü olan Ali Güney, sömestir tatilinde otellerin tamamen dolduğunu belirterek, "Misafirlerimiz inanılmaz mutlu oldu. Sabahın erken saatlerinde başlayan kayak keyfi ışıklandırılmış pistler sayesinde saat 20.00'ye kadar devam etti" diye konuştu.
W8pVqKh4oE25A6fx2Mik6Q.jpg

Güzel bir tatil geçirdiğini söyleyen Zeynep İrem Barolay, "Erzurum'da oturuyoruz. Babamın tavsiyesi üzerine kayak yapmayı öğrendim. Çok sevdim ve eğlendim. Pazartesi günü okular açılıyor. Şimdi derslerime başlayacağım" diye konuştu.
5YTIib61y0-gRZlRPV6XWg.jpg

İzmir'den ailesi ile Palandöken'e geldiğini belirten Arslan Mayda ise, "Tatilimiz çok eğlenceli geçiyor. Son gününe kadar kayağın keyfini çıkarıp pazar günü döneceğiz. Palandöken'de kayak yapmayı çok özleyeceğim" dedi.
idBDOEzHX0GaOSYqO_WwmA.jpg

Ef-QnK2MekC2SqRcFX8zrg.jpg