Özgüveni yüksek olanların utangaç olmaları

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
ağzım çok iyi laf yapar .. uzaktan yazım gücüm yüksektir sağlam yazarım ifade ederim kendimi.. tabi bazı konular mimik ses tonu duyguları betimleme ister o ayrı birşey ama genelde özgüven olarak çok iyiyimdir... lakin böyle insanların buna kendimde dahilim... böyle konuşmaları karşı tarafta beklentiyi artırdığı düşüncesi oluşur...

mesela ben birisine zor olan birşeyi hallederiz diyorsam gelir yaparız diyorsam.. karşıdaki kişinin benden mucize falan beklediğini sanarım yanına gidince dut yemiş bülbül gibi hemen açılamam konuşamam konuştuğum gibi birisi olamaya bilirim... hani çok aktif hızlı heycanllı oluyorum ya belki bu kişilerin yanına gidince daha ağır başlı daha üsturuplu daha efendi olmama dalalet olabilir.. dalalet ne lan neden olabilir diyelim ...

utangaç bir insanım taki açılana kadar açıldıktan sonra benimle olan alis harikalar diyarında hisseder kendisini ve hiç bir eylem yapmadan sadace bulunduğum ortamda iki kelam edersem olur bu...

burada ne ukalalık ne bencillik ne kendini övme vardır durum bu.. ve benim gibi içi kıpır kıpır olup bunu yazıya kelimelere dökemeyen bir çok insan vardır bundan'da %100 eminim.... çünkü benim içimin kıpırlığı bayansı heycan uygulamalarım erkeksidir.. şu empati olayı varya hani işte o bende cinsiyet seçmediğinden rahatım bu konularda..

özgüvenli insanların başarısızlıkları utangaçlığından'da olabilir buda kanıtı olmayan bir teoridir..

direk kendimden örnek veriyor'muşum gibi oldu bu konu ama içerik olarak kendim değil.. genellemek istemeden genellemeyi yumuşattım biraz...

özgüvenli insanların başarısızlıkları utangaçlığından'da olabilir buda kanıtı olmayan bir teoridir..

Ama doğru buluyorum bu cümleyi banada uyuyor ne diyim ki .. ?

Körün taşı gibi derler bilirmisin? Nerden de bulur gün yüzüne çıkarırsın be adam

• Haha
Tepkiler: LsR

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
@İlkiz, aklımdan milyon saçmalık var bindelere bölüp ondalar şeklinde işliyorum :haha: içim içime sığmıyor bazen enerji'yi atmak lazım fsdfdsfsd

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
birde alamadığım cevaplar olunca daha çok enerji doluyorum aklımdan' atamıyorum ama olsun onlarıda çözeriz yakında :haha: abi ne cins insanım ya cins cins soruları sorup cins olayları ele alıyorum... ben bu kendimi bişi yapıcamda neyse kldkjdgf