OnePlus 7 ve 7T Serisi İçin Batarya Sağlığı ve Güvenlik Güncellemesi

Charismax

Copyright @ Charismax
Katılım
3 yıl 10 ay 3 gün
Mesajlar
25,358
Tepkime puanı
8,762
Yaş
35
Konum
Memed' Home
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Cinsiyet
vtEvVy
Medeni Hal
OnePlus, 7 ve 7T serisi cihazlar için batarya sağlığını artıran, güvenlik güncelleştirmelerinin bulunduğu ve bazı hataların giderildiği yeni bir güncelleme yayınladı. Güncelleştirme günlükleri hemen hemen aynı olmasına rağmen 7T serisinde kamera uygulaması için fazladan bir yükseltme bulunuyor.


oneplus-7t-7-pro.jpg
OnePlus 7 serisi için OxygenOS 10.3.3 ve OnePlus 7T serisi için 10.0.11 olarak yayınlanan bu güncelleme yakın zamanda bütün cihazlara dağıtılacaktır. Firma güncellemeyi bazı cihazlara ilk olarak dağıtmaya başlamış olup, zamanla bütün cihazlara geleceğini belirtmiştir.


OnePlus 7 ve 7T serisi için gelen yeni güncelleme pil ömrünü ve güvenliği artırıp, ufak hataları gideriyor.

OnePlus yazılım konusunda kendini kanıtlamış bir firma olmasına rağmen günlük kullanımda kullanıcıların gözlemlediği ufak hatalar olabiliyor. Daha önceden şikayet edilen "Bazı cihazlardaki en düşük ses ayarının yüksek olması ve bu durumun rahatsız etmeye başlaması" bu güncelleme ile giderilmiştir. Bunun yanında Mayıs ayı güvenlik güncelleştirmelerini içeren yeni sürüm batarya ömrü için de iyileştirmeler içermektedir.
Son olarak bu güncelleme, OnePlus 8 serisi ile birlikte tanıtılan OnePlus Bullets Wireless Z için Dolby Atmos entegrasyonunu içeriyor. Böylece Bullets Wireless Z ile daha iyi bir ses kalitesine ulaşılabiliyor.

7T serisi için ek bir güncelleme daha bulunduğundan söz etmiştik, bu güncelleme 7T serisindeki cihazların 720p 960 fps ağır çekim videolar kaydetmesine olanak sağlıyor.
 

Benzer konular

Geri
Üst Alt