Ölümsüzlüğün bir formülü'de düzenli yemek yemek

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Kendi görüşürümdür... Hasta insan yemeden içmeden kesildiğinde ölüme daha çok yaklaşır... yiyemeyenlere serum takviyesi yapılır lakin beslenme borusu ve mide bunu hissetmediği için ayrı sıkıntılar doğrurur.. bir çok hasta hastalık zamanı açlıktan ölmektedir... bunun örneği kaburgaları sayılacak derecede zatıflayıp ölmektir.. yememek güçsüzlük getirir çok yemek hastalık.. eski zaman insanlarının uzun yaşama sebebi buda kendi görüşümdür.. yarı aç yarı tok olmalarıdır

Uzun yaşama sebebleri doğal beslenmeleri bence hiçbir şey ilaçlı değilmiş şimdi maydanoz alıyoruzda sanki yaprakları plastik gibi yeşil biber yine öyle... Bunları yiyen uzun yaşarmı?

• Beğen
Tepkiler: LsR

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
@İlkiz, biz doğduğumuzda bu bitkiler içine doğduk tıpkı kafeste doğan yumurtadan çıkan muhabbet kuşları gibi..

Mesela diyorlarki muhabbet kuşlarını salmak lazım alıp... olmaz onlar kafeste doğdu ve sadece darı' yani süpürge tohumu yemeye alıştı.. doğada yaşayan muhabbet kuşlarının yediğini kafes kuşları yerse ölürler...

Bizim maydanos yeme biber yemede öyle.. doğal ürün içine doğmadık sonradan hormonlu yemedik.. eski toprak değiliz..

Bay_Kuş

Gece bekçisi
İsim
Özgür
@İlkiz, biz doğduğumuzda bu bitkiler içine doğduk tıpkı kafeste doğan yumurtadan çıkan muhabbet kuşları gibi..

Mesela diyorlarki muhabbet kuşlarını salmak lazım alıp... olmaz onlar kafeste doğdu ve sadece darı' yani süpürge tohumu yemeye alıştı.. doğada yaşayan muhabbet kuşlarının yediğini kafes kuşları yerse ölürler...

Bizim maydanos yeme biber yemede öyle.. doğal ürün içine doğmadık sonradan hormonlu yemedik.. eski toprak değiliz..
Yanlış anlama birşey diyecem forumda takılırken yorumların bilmiş bir insan gibi sallıyor diyordum bilmişlik yapıyor diyordum. Benim bir arkadaşım var napıyosun diyerek telefonumda burayı görmüştü siteyi. Senin sözlük alanında açtığın konular hass iktir. Lan dedirtmişti arkadaşıma. Öyle deme oğlum mutlaka bildiği birşey vardır uzun süredir sitesindeyim bir yanlışını görmedim dedim. Arkadaşım senin bir kaç konunda senin yazdığın yorumları başlıkları araştırdı. Yaptığın her yorum senin olan her düşüncenin bir kaynağı mutlaka çıktı bende baktım bir kaç konuya kendi yorumunla anlatıyorsun ama mutlaka bir kaynakla eşleşiyor. Sana bazen gıcık olasım geliyor bir insan herşeyi bu kadar bilemez diye :D Mutlaka bir yerden bir yere bağlanıyor söylediklerin bundan sonra yanlışını kolluycam senin :D

• Beğen

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Yanlış anlama birşey diyecem forumda takılırken yorumların bilmiş bir insan gibi sallıyor diyordum bilmişlik yapıyor diyordum. Benim bir arkadaşım var napıyosun diyerek telefonumda burayı görmüştü siteyi. Senin sözlük alanında açtığın konular hass iktir. Lan dedirtmişti arkadaşıma. Öyle deme oğlum mutlaka bildiği birşey vardır uzun süredir sitesindeyim bir yanlışını görmedim dedim. Arkadaşım senin bir kaç konunda senin yazdığın yorumları başlıkları araştırdı. Yaptığın her yorum senin olan her düşüncenin bir kaynağı mutlaka çıktı bende baktım bir kaç konuya kendi yorumunla anlatıyorsun ama mutlaka bir kaynakla eşleşiyor. Sana bazen gıcık olasım geliyor bir insan herşeyi bu kadar bilemez diye :D Mutlaka bir yerden bir yere bağlanıyor söylediklerin bundan sonra yanlışını kolluycam senin :D
Yoktan var etmek allaha mahsus olduğuna göre bir yerlerimden uyduramam veya kendi inandığım şeyleri böyledir aslında diyemem dimi :haha: bana niye gıcık olacaksınız ben kimselere rehberlik etmiyorum banane yani herkesten ..

Point

<Disable>
İsim
Mirza
Memleket
Sağanağın hemen sonu
Meslek
Basımcı
Medeni Hal
Ölümsüzlüğün demeyelim biz ona. Sonra umutlananlar falan olur, hiç gerek yok :D

• Haha