Oğlum 7 yaşında altını Islatiyor

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Oğlum 7 yaşında altını islatiyor.doktora götürdüm sorun yok.cis alarmı,bitkisel çay hatta hipnoterapi metinleri bile okudum.simdi ise aktardan aldığım havlıcan macunu kullanıyorum.1 hafta oldu yine aynı.bu sorunu aşanlar tecrübelerini paylaşabilir mi ?

1- Benim halamin kizi 13 14 yasina kadar yapti evde cok sorunlulardi psikologada goturebilirsin illa cocukla alakali birsey degil. Ev durumumuza seninncocuga davranisina vs dikkat edin

2- Benimde kuzenimin cocuklari yapti hem kiz hem erkek baya bildigin büyük bir yasa gelene kadar... Psikologa götürürseniz bir faydasini görürsünüz belki ama görmessenizde zaman verin oglunuza utandirmayin ve kizmayin annesi :)

3- benim kız kardeşim ne psikolojik ne de fiziksel bir sorun yokken 11 yaşına kadar altına kaçırıyordu. özellikle geceleri...
anne babanın desteği çok önemli lütfen ona kızıp cezalandırmayın. belli bir yaşa gelince kendileri bırakıyor

4- Genetik yatkınlık olablir. Anne veya baba kaç yaşına kadar yapyordu ? Bu önemli bir yaklaşım

5- bu genetik ısri derler yaaa öyle birşey ,

benim kızım da çok yaptı geceleri şimdi 13 yaşında yapmayalı çok oldu

ben 45 yaşındayım ve halaa akşamları karpuz yememeyi tercih ederim çünkü korkarım , kaçırırım herife rezil olurum diye

6- bu konuyu ben de arastirdim.ve yuzde 80 genetik yatkinliktan kaynaklandigini ogrendim.anne babanin cocuklugunda boyle bi durum varsa cocukta da genelde o yasa kadar olurmus.

ben gecede 1 ya da 2 defa tuvalete kaldrmakla cozum buldum.

7- Evde sorunlarınız var mı? Çocukla değil eşinizle sorunlarınız varsa çocuk etkilenir. Pedagoğa götürün ve daha yakından ilgilenin. Sizin önemsiz bulduğunuz biseyden çok etkileniyo olabilir. Fiziksel olarak sorun olmadığını en az 3 doktora götürerek emin olun