Neden hoca yada imam değilsiniz?

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Bu soru aklıma geldi.. islamı çok iyi bilip su gibi hüüüp diye çekenler... kara çarşaf diye dalga geçenler... allahla benim aramda' diye yapmadıkları kalmayan bazı kesimlere bu sorum..

Ya siz bu kadar iyi islamla alakalısınız neden kızdığınız imamlar ve hocalar yerine siz onlar gibi olup doğru yolu insanlara göstermiyorsunuz ?

İsim
Abdullah
Memleket
Gaziantep
Medeni Hal
İmamhatip lisesine gidecektim direkten döndüm meslek lisesine gittim elektrikçi oldum iyi ki gitmemişim :D

• Beğen
Tepkiler: LsR
Kurumlarda çok var İmam Hatip Lisesinden olan arkadaşlarım tabiki imam olmamışlar memur olmuşlar.
Yan odada birisi var ona çok takılırım sesin güzel ezan okuyaydın nedecektin bak her imkanı ilk önce onlara veriyorlar diyorum...
Tamam sen cenaze yıkamaktan korktun ondan memur oldun deyince çok gülüyor de git nerden aklına geldi hııı hiç yıkamadım diyor.

• Haha
Tepkiler: LsR

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
İmamhatip lisesine gidecektim direkten döndüm meslek lisesine gittim elektrikçi oldum iyi ki gitmemişim :D
Ahahaha gitseydin ya keşke .. ne var imamhatipli olunca kötü mü oluyor :D
Kurumlarda çok var İmam Hatip Lisesinden olan arkadaşlarım tabiki imam olmamışlar memur olmuşlar.
Yan odada birisi var ona çok takılırım sesin güzel ezan okuyaydın nedecektin bak her imkanı ilk önce onlara veriyorlar diyorum...
Tamam sen cenaze yıkamaktan korktun ondan memur oldun deyince çok gülüyor de git nerden aklına geldi hııı hiç yıkamadım diyor.
İmamlar cenaze yıkamaz :D Yıkardılar artık değil diye biliyorum..

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Allah kitap işleri onlardan bağımsız :D
Ben medrese çocuğuyum.. beni bu konuda eğriltemez devşiremezsiniz.. misal imamhatip okulları milli eğitime bağlı tam olarak diyanete bağlı değil.. sistem baştan aşşağıya yanlış aslında.. Atatürk zamanında açılan diyanet ile şimdiki diyanet alakasız .. Konuyla alakası yok ama aklıma geldi öyle ..

Geri
Üst Alt