Muhalefet olmak için muhalefet olmak alakasız muhalif durumluluğu

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal

Muhalefet olmak için muhalefet olmak alakasız muhalif durumluluğu

Yağmur yağdı evimi su bastı - Recep Tayyip Erdoğan yüzünden hep
Kar yağdı ulaşım kısıtlandı dışarı adım atamıyorum - Recep Tayyip Erdoğan Yüzünden
Aşkım yıldırım çarptı kızlık zarım patladı - Recep Tayiip Erdoğan Yüzünden
Evim içinde fare var - Tayyip İstifa
Dişim ağrıyor - Recep tayyip erdoğan istifa...

Yani muhalefet ol'da nasıl olursan ol mantığı hiç doğru değil...

Gazeteci yanlı haber yapıyor - chp zihniyetisin kesin
Atatürke tapıyorsun heykeller put perestliktir - Chp zihniyeti işte
Siz bu ülkeyi 30 yıl önce idare ettiniz başörtüsü yasakladınız - chp'liler rakıcıdır
Eyyyy Bay kemal hadi ver hadi ver

Bir lider arkasındaki güçleri muhalefet olduğu durumlarda kullanıyorsa o lider olamaz değildir..
Bir lider akıllı cevap ile tek başına belirli bir toplumu susturup haklı çıkabiliyorsa liderdir..

Ne 5 ok sahibi partiler kendi kuruluş amacını biliyor
Ne ampül yakıp adalet diyenler kendi adaletini sağlaya biliyor..

Liderler siyasi olarak doğal olarak çekişir yarışır bu doğal bir demokrasi sürecidir... Ama arkasındaki destekleyen halkın kendi aralarında laf koyma çabası falanı falanla eşitlemesi benzetmesi doğru değildir..

Türkiyenin demokrasi'si oturmuş bir şekilde.. devlet kanallarında hükümet kanallarında hiç bir sorun yok rejim olarak..
Halkımız demokrasi konusunda yetişmiş bir halk değil' aynı şekilde her gelen kuşakta bu bilinç ile yetiştirilmiyor..

Halk sandık zamanı konuşmalı iradesini koymalı ortaya...
Sandıktan çıkan sonuç sonrası halkın inandığı güvendiği liderlerinin peşinden giderek diğer halk gruplarına muhalefet olması cahilliktir..

Çok haklı doğru bir yazı örneklemeler siyasi üstünden olsa bile tam olarak ne denildiği çok belirgin bir şekilde anlaşılıyor. Bunu futbol takımları, oyun clan, sokak çeteleri üzerindende örnekleye biliriz. Kimsenin kimseye saygısı kalmadı artık herkes inandığı şey yolunda konuşuyor doğru yada yanlış yargılayan kişinin kendisi değil başkaları oluyor hep.

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Çok haklı doğru bir yazı örneklemeler siyasi üstünden olsa bile tam olarak ne denildiği çok belirgin bir şekilde anlaşılıyor. Bunu futbol takımları, oyun clan, sokak çeteleri üzerindende örnekleye biliriz. Kimsenin kimseye saygısı kalmadı artık herkes inandığı şey yolunda konuşuyor doğru yada yanlış yargılayan kişinin kendisi değil başkaları oluyor hep.
Belirttiğim isimler partiler bir örnek sadece dediğim gibi buna benzer bi ton şeyler var malesef...

Belirttiğim isimler partiler bir örnek sadece dediğim gibi buna benzer bi ton şeyler var malesef...
Kardeşim zaten sitede bir çok konu mesaj sana ait. Girdiğim her konuda hiç saçma haksız sallama bir yazını görmedim espiri dilinde iyi giydiriyorsun bunu anlayan var anlamayan vardır muhakkak. Uzun süreli giriş yapan birisi olmasamda her girdiğimde mantıklı şeylerle karşılaşıyorum ve yüzde yüz haklısın her tespitinde. Makale dedikleri yazı yazma durumuna ağırlık versen senden köşe yazarı olur. Çünkü herkesin anlayacağı bir dil uslup var sende biraz noktalama virgül olsa gazete yazarı bile olabilirsin.

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
@Destan, sevindirik oldum :haha: lirikal yazarlığım varda makale tespit yazarı gibi şeyler olmaz benden :D sinir uçlarına dokunan bir insanım ben beni asar keserler sonra :haha: teşekkür ettim güzel fikrin yorumun için..

@Destan, sevindirik oldum :haha: lirikal yazarlığım varda makale tespit yazarı gibi şeyler olmaz benden :D sinir uçlarına dokunan bir insanım ben beni asar keserler sonra :haha: teşekkür ettim güzel fikrin yorumun için..
Bizim dh forumda yetkili oldum ileride yakın zamanda kalemden yazılar diye özel alan açacaklar. Buda ücretli paylaşım olacak görüntülenme sırasına göre. Kendi fikirlerini yazıp kendine bir kitle oluşturmak istersen tam senlik sen başarırsın. Ama bildiğim kadarıyla site dışı sanal faliyetlerde bulunuyorsun bizim yan hesap sitesinde senin imzan var. Olurda bu durum aklına gelirse adresi biliyorsun ara sıra burayada uğrarım bana çıtlatırsın.

• Beğen
Tepkiler: LsR

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
@Destan, Teklif için teşekkür ederim... reelde benim işim başımdan aşkın... hobinin merakın kazancını eşontiyon olarak sağlıyorum yani örneksel hobi geliştirmesi ticari bir mesleğim sayılmaz... yinede sağolasın..

Bizim dh forumda yetkili oldum ileride yakın zamanda kalemden yazılar diye özel alan açacaklar. Buda ücretli paylaşım olacak görüntülenme sırasına göre. Kendi fikirlerini yazıp kendine bir kitle oluşturmak istersen tam senlik sen başarırsın. Ama bildiğim kadarıyla site dışı sanal faliyetlerde bulunuyorsun bizim yan hesap sitesinde senin imzan var. Olurda bu durum aklına gelirse adresi biliyorsun ara sıra burayada uğrarım bana çıtlatırsın.
Sen daha uyarı atmayı bilmiyorsun bizim ora derken?

İsim
Nida
Memleket
Sivas
Yaş aldıkca olgunlaşması gereken insanlar yaş aldıkca şımarıyor derler bizim buralarda