Modern Çağın Açıklaması En Zor İlişki Modeli Arkadaşlığın Bir Üstü Sevgilliğin Bir Altı

Charismax

Copyright @ Charismax
Katılım
3 yıl 10 ay 3 gün
Mesajlar
25,358
Tepkime puanı
8,762
Yaş
35
Konum
Memed' Home
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Cinsiyet
vtEvVy
Medeni Hal
FC6NcAWzec9ZthOx-636102388866041704.md.jpg
genelde sosyal, dobra ve hareketli kızlarla zeki, kültürlü ama ilişki konularında başarısız erkekler arasında olur. sebebi de erkeğin ilişki konularında başarısız olduğu için işi bitirememesi yani ilişkiyi bir üst seviyeye taşıyamamasındandır.
ara ara dahil olduğum durumdur.arkadaş olmadığınızı bilirsiniz .ara sıra görüşürsünüz yok yere,öperken belinizden tutar. bir şey yapacaksa size de danışır. telefonda konuştuysa yanınızda,hele de kadinsa konuştuğu aciklama yapma gereği duyar çocukluk arkadaşım diye. bir hafta içinde birkaç defa yazar, halinizi hatrınızı sorar. küçük jestler yaparsınız kitap, albüm vs. alırsınız. tatlı bir flört vardır fakat bazen sinir bozucu olur. her istediğinizde yazamazsınız, sarılıp öpemezsiniz,yanında olamazsınız kıskanırsınız arkadaslariyla vakit geçirdiğini görünce çünkü sizin onunla görüşmeniz için ya biraz zaman geçmesi gerekir yada bir nedenin olmasi.arkadaş desen değil sevgili desen hiç değil. tatlıdır, hoştur fakat oldukça yorucu ve kafa karıştırıcıdır.

her an sevişebilecekmiş, hiçbir zaman sevişmeyecekmiş gibi,

her an kıskanacak, başkasıyla ilgilendiği görünce kıskanmayacakmış gibi,

çok romantik bir ortamda başbaşa bulunacak ama eski sevgililerden bahsedecek gibi bir şeydir.

ayrıca bu durumun şöyle bir özelliği var. bu iki insan dışındaki hiç kimse, böyle bir durum olduğunun farkında olmaz. çünkü en azından taraflardan biri bu durumu gizlemek için üst düzey çaba gösterir.

ömür tüketen bir durumdur, iki taraf da kendi kaypaklığının farkında olduğundan karşı tarafı üzmek istememektedir. iki taraf da kendinden emin değildir. amaaan boşver yormayalım kafaları denilir, gidişata bırakılır. hayatının insanını arayan umutsuz insanlarda daha sık görülen durumdur. karşıdaki hayatınızın insanı değildir o yüzden hiçbir zaman ona evet diyemezsiniz ama bu hayatınızın insanı olacak it oğlu it hala karşınıza çıkmamıştır ve iyi vakit geçirdiğiniz bir adet karşı cinsten arkadaşınız mevcuttur. sonra bir bakmışsınız arkadaşlığın bir üstü sevgililiğin bir altı durumundasınız. zaten ben çok çok iyi anlaşan farklı cinsiyetteki insanların arkadaş kalabilme ihtimalini sıfıra yakın bulmuşumdur hep. en azından taraflardan biri aşık olur diğeri istemez arkadaşlık yine bok olur. günlük yaşamda sıklıkla rastlanır. yapacak bir şey yoktur, kasmamak lazımdır.


JXDIg5poPN485U4T-636102406690916039.md.jpg
genelde karşı tarafın bir gün sevgili yapmasıyla, sizin de bir güzel göt oluşunuzla son bulan sikko durum.
çünkü bazı ilişkilere arkadaşlık az gelir,aşksa çok fazla.
kasmayın ondan sevgililik çıkmıyor en sonunda friendzone durumuna düşüyor ya da düşürülüyorsunuz . ya da hani bir şey var ama o şey olmaz durumu oluyor böyle anlamsız bir arafta kalıyorsunuz


iki çeşidi vardır.

biri, sevgililiğin resmiyete kavuşmasına kadar geçen süredir. tadından yenmez, bolca heyecan barındırır, insanı karşısındakini mutlu edebilmek için yaratıcı olmaya iter, ilişki başladıktan sonra en çok anılan ve bolca gülümseten süreçtir.jFRoas65TzN4rYHG-636074648972221630.md.jpg

bir diğeri ise, bitmeye yüz tutmuş bir ilişkinin son zamanlarıdır. cehennem azabıdır. büyük sıkıntıdır. bu kez yalan söylemek için yaratıcı olmaya iter. alışkanlığa dönüşmüş bazı eylemler dışında hiç bir şey yapma isteği kalmaz. taraflardan biri ayrılmak istediğini fark edinceye veya belirtinceye kadar devam eder.

ilkinde yaşamak, ikincisinde ölmek istenir.

belki de en guzel en anlamli ara basamaklardan birisidir. arkadas kalmak yasanmamislari dusunerek can sikici olabiliyorken sevgili olmanin da her seyin icine edebilitesi vardir. hem ne gerek var isim koyma cabalarina.
arkadaşlık ile sevgililik arasındaki o ince çizginin tam üstü olur bu nokta. aslında yoktur da. ekvator çizgisi gibi bişeydir işte.
 

Benzer konular

Geri
Üst Alt