Meryem Can’ın Videosundaki 18+ Görüntü, Gündem Oldu

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Meryem Can’ın Videosundaki 18+ Görüntü, Gündem Oldu

youtuber-meryem-can-18-goruntu-sosyal-medyada-gundem-oldu-1605710277.jpg

3,67 milyon abonesiyle Türkiye’nin en tanınan YouTuber kanallarından biri olan Meryem Can, geçtiğimiz gün yayınladığı görüntüde büyük bir talihsizlik yaşadı. “Kayıp Telefon İlanıyla Yalancıları Tespit Etmek” isimli görüntüsünde elinde bulunan akıllı telefonu dizüstü bilgisayara bağlayan ve galeriyi açan Meryem Can, galeride bulunan 18+ bir imaj nedeniyle sosyal medyada gündem oldu.
Manzaraların süratle yayılması üzerine Twitter hesabı üzerinden açıklamalarda bulunan Meryem Can, “Arkadaşlar, son yayınlamış olduğum görüntüde bir sorun yaşandı. Biliyorsunuz biz takım olarak Huawei ile çalışıyoruz. Kameraman arkadaşım da bu sebeple benimle aynı model telefonu kullanıyor.” diyen Meryem Can, telefonun kendisine ilişkin olduğunu reddetti.

5d37065da0aac8d4717f56c0e89fe8087522fca2.jpeg

Meryem Can, söz konusu imgeye karşın görüntünün yayına girmesiyle ilgili olarak ise “Post yapım kısmında gerekli olan ekran manzaralarını o aldığı için, o sırada transferi onun telefonu ile yapıyorduk. Farkettiyseniz galeride bana ilişkin rastgele bir fotoğraf yok. Bende malesef bu imajların varlığını, görüntü yayınlandıktan sonra farkettim.” açıklamasında bulundu.
“Hızlıca o kısımı blurlamaya çalıştık ama süreç gereğinden fazla uzun sürünce görüntüyü şimdilik kaldırdım. diyen Meryem Can, ilgili bölümü görüntüden kaldırdıktan sonra görüntüyü aynı isimle bir kez daha yayına aldı ve dün yayınlanan görüntü bugün prestijiyle 1,2 milyon görüntülemeye ulaşmış durumda.
Meryem Can’ın 18+ imgeler bulunan görüntüsünün tekrar yayınlanan hali