merhaba

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Hoşgeldin @Toprak seni burada göreceğimi hiç düşünmemiştim sefalar getirdin.. eğlenceli bol matrak's saatler dilerim..

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
@Charismax hoşbulduk teşekkürler.
Eve geçiyordum bende bir selam verım uğrayım dedim.sağol Varol dadaş :)
Eyvallah adamsın .. site reklamları biraz canını sıkabilir deneme gibi birşey diye bilirsin buna yeni sayılır zaten belli bir ayını doldursun kalka bilir.. önceden kullanmadığımız reklam durumunu bi değerlendirmek istedik bakalım neler olacak diye mantığıyla, onuda belirteyim.. Çünkü düşük sistem ve internet hızlarında site yavaşlama yapıyordur muhtemelen :haha: sağol varol

İsim
Halim Selim
Memleket
Kırıkkale
Meslek
Kuruyemişci
Hoşgeldiniz

Eyvallah adamsın .. site reklamları biraz canını sıkabilir deneme gibi birşey diye bilirsin buna yeni sayılır zaten belli bir ayını doldursun kalka bilir.. önceden kullanmadığımız reklam durumunu bi değerlendirmek istedik bakalım neler olacak diye mantığıyla, onuda belirteyim.. Çünkü düşük sistem ve internet hızlarında site yavaşlama yapıyordur muhtemelen :haha: sağol varol
Evet aslında bu reklam canımı çok sıkıyor diyebilirim..:) inşallah geçer.

Tanışma konularında bile sohbeti bağlıyor :D Yahu adamın birden fazla sitesi var parasına kar ettiren yok bizden, kazansın kendisini kurtarsın sıkıntı yok bize :D Hoşgeldiniz Toprak bey

İsim
Halim Selim
Memleket
Kırıkkale
Meslek
Kuruyemişci
Tanışma konularında bile sohbeti bağlıyor :D Yahu adamın birden fazla sitesi var parasına kar ettiren yok bizden, kazansın kendisini kurtarsın sıkıntı yok bize :D Hoşgeldiniz Toprak bey
Para kazanmak için açmamış. Geçen ay yerleştirme denemiş 1 ay boşluktan sonra iki firma reklamını alıp otomatik bişeyler diyordu? Unuttum sormuştum. Adam home studyo kuruyor evine yeni sistem daha zor gelir buralara allaha emanet? Bende whatsap var isteyene veririm