Merhaba:)

Sırf merakımdan google amcaya ''aktif forumlar'' diye sordum hiç bilindik genel forum çıkarmadı 7. sayfaya kadar baktım forummeskenini ve diğer forumları göremedim kapattım böylede zırdeliyimdir. :D sizdeki google amcayla bendeki google amca farklı galiba. Hoş geldiniz iyi forumlar diliyorum

Hoşgeldin :)

Aykut

Don't look back you're not going that way...
Meslek
Yönetici
Medeni Hal
Sırf merakımdan google amcaya ''aktif forumlar'' diye sordum hiç bilindik genel forum çıkarmadı 7. sayfaya kadar baktım forummeskenini ve diğer forumları göremedim kapattım böylede zırdeliyimdir. :D sizdeki google amcayla bendeki google amca farklı galiba. Hoş geldiniz iyi forumlar diliyorum
Şöyleki can sıkıntısından googl'e ''forum,forum siteleri ,vs vs içinde forum geçen sözcükler aratmaya başladım:) Başlıklarda yazıyordu hani şu mavi renkte olan başlıklar varya :p En iyi forum siteleri,en eski,en çok kullanılan vs vs :)) bir kaç siteye girip baktım arayüzleri hoşuma gitmedi,isimleri hoşuma gitmedi gibi sebeplerden seçmedim hiçbirini. ''Forum paylaşım siteleri'' yazdıgınızda çıkıyor 3. sayfada :)Burasıda orda çıktı valla:D Hoşbuluyor ve teşekkürlerimi sunuyorum :)

Geri
Üst Alt