Melly Ps Çalışmalarım

Medeni Hal
Benmi tasarladım gııız ? sende çıkıyo onda niye çıkmıyor ? şimdi siz ringe çıkıyorsunuz kim yenerse ona güzellik yapıyorum ama ilkiz yeneceği için sana bol şans jfkfkfkd
Smiley diyor ddjfjfk ifade değil mi anlamadım ki :ROFLMAO:

• Beğen
Tepkiler: LsR

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Smiley diyor ddjfjfk ifade değil mi anlamadım ki :ROFLMAO:
anlamadım ama smiliey diyorsa smileyler bizde resim linkleriyle koyulmuştu 2 sene önce sistem öyle gerektiriyordu şuan sitenin bünyesinde değil yani dışarıdan bağlantılı.. hani resimlerin görünmemesi gibi bir görünür bir görünmeye bilir kişinin coğrafi konumuna göre... siteyede dahil etmedim öyle kaldı.. yeni yeni smleyler buldukca eklerim gerçi onları @Destina eklemişti hiç anlamam ben sadece kullanırım :haha: aha bu smly benim özetim :haha:

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Ekli dosyayı görüntüle 6206

işte gözükmeyen smileyler bende.. burayada yazdım ama
haberim olması için etiketleyin.. tamam işte o resim linkiyle alakalı linkler şuan sana ve bir kaç kişiye kırık görünüyor kendiliğinden düzelir o... sitenin kendi bünyesinde değil dışardan linklemiştik onları bak ben kullana biliyorum şuan sen kullanamıyorsun.. bu şey işte bazı resimleri görüp görmeme olayıyla aynı durum... :sck::sgk::khv::srll::klp2::skr::gul2::c1::tn: bak bende açık.. şuan iş yerindemisin evdemisin bilmiyorum ama internetinizde hızlı resim linki engelli şuan sizde...ondan o sonra düzelecektir...

Bende zaman sonra bunları kendi sitenin hafızasına alırım tek tek uğraşmak lazım @Destina zaman zaman yenilerini eklerken bunlarıda sitenin kendi hafızasına alır.. almazsada sene içinde almaya çalışırım ben.. basit ama minnak minnak çok zahmetli :P

Piraye

Gönül insanın kıblesidir
İsim
Hira
Çok güzeller canım ellerine sağlık:*

Hepiniz çok başarılısınız, sizden de istesem ayıp etmiş olmam değil mi?

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Seve seve yaparım canım. :kl:

Teşekkür ederim.:kl:
yanlış anlamazsanız ikinizede soruyorum bu soruyu bu kızlar yani siz yeni gelenlerle eskiler nasıl hemen can ciğer kuzu sarması oluyorsunuz :srll::srll: hemen kalpler falan ... la biz erkekler bir mekana girince aradan 1 sene geçmeden kolay kolay ısınamayız birbirimize siz dakka bir gol bir taktiğini nasıl yapıyorsunuz abi :haha: geneliniz öyle yav asdfdsf