Marvel'ın Hawkeye dizisinin kadın başrolü belli oldu

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Marvel'ın çok da göz önünde olmayan ancak önemli bir karakter olan Hawkeye için hazırladığı dizinin kadın başrolü belli oldu: Hailee Steinfeld.

Marvel'ın Hawkeye dizisinin kadın başrolü belli oldu

Disney'in Marvel için hazırladığı sinematik evren bildiğiniz gibi diziler ile genişleyecek. Bu diziler arasında da oldukça önemli karakterler bulunuyor. Bu karakterlerden biri de Hawkeye.

Hawkeye dizisi, sadece Avengers filmlerinde gördüğümüz Jeremy Renner'ın canlandırdığı Clint Barton'ın Hawkeye'ına değil aynı zamanda Kate Bishop isimli diğer Hawkeye'a da odaklanacak. Hatta ikisinin birlikte olduğu muazzam bir hikaye var. Clint Barton rolünde yine Jeremy Renner rolünü göreceğimizi biliyorduk ancak geçtiğimiz saatlerde de dizinin kadın başrolü yani Kate Bishop rolünü canlandıracak olan isim belli oldu.

Bir süredir dolanan söylentiler doğru çıktı ve 23 yaşındaki genç oyuncu Hailee Steinfeld, Kate Bishop rolünü canlandıracağını Instagram üzerinden onayladı. Hailee Steinfeld; Tru Grit, The Edge of Seventeen ve Bumblebee filmleri ile dikkat çekmişti.

8 bölümden oluşacağı bilinen Hawkeye dizisinin 2021 yılında Disney+'ta yayınlanması bekleniyor. Dizinin konusuna dair net bir açıklama yok ancak çizgi roman dünyasının en önemli serilerinden biri olan Hawkeye - My Life as a Weapon isimli seriden uyarlanacağı düşünülüyor. Bu seri şu anda Türkçe çevirisi ile ülkemizde bulunuyor.

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Konuyu paylaşırken paylaşmadan önce inceledimde .. marvel kendisini bitiriyor..
1 bu sanatçı diye biliyorum.. yüzüde bu tür filmlere uygun degil.
2 marvelin diziye girişi en baştan yanlış..
Çünkü marvelde süper girl izliyorum mesela.. kendimi çocuk sanıyorum.. ama sinema filmlerinde yine bir orta yaşlara hitap eden yapım oluyor.. fantastik havası oluyordu.. dizi ne bileyim güzel efektler var ama çok basit konuları işliyorlar .

Destinys

Sevmek için sebep aramadım hiç, sesi yetti kalbime.”

Medeni Hal
Güzel hatunmuş, ben ikna oldum şuan

• Beğen
Tepkiler: LsR

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
@Destinys, marvelde kadinlari yüz ve fizik olarak seçiyorlar.. erkekleride sıska seçip vucut geliştirmesini yapıyorlar.. tam bir askeri sistem.. marvele oltayı atan ömür boyu fakirlik görmez :) herkes sevmiyor ama ben marvel ve dc yapım filmlerin hastasıyım.. fantastik görselde çok güzel konu işliyorlar.. zeka eseri resmen tavsiye ederim