Man X Man

Katılım
3 yıl 10 ay 26 gün
Mesajlar
4,054
Tepkime puanı
3,447
Konum
TR-GB
Cinsiyet
bPg20e
Medeni Hal
Ekli dosyayı görüntüle 3
Adı: MAN X MAN | 맨투맨
Tür: Aksiyon, Romantik, Komedi
Yönetmen: Lee Chang-Min
Senarist: Kim Won-Suk
Yapımcı: Ham Young-Hoon, Park Jun-Seo, Hwang Ji-Seon
Yapım Şirketi: Drama House, Mountain Movement Story
Yayıncı: JTBC, Netflix
daum: 9.4
Bölüm Sayısı: 16
Yapım Yılı: 2016 - 2017
Yayın Tarihi: 21 Nisan 2017
Yayın Günleri ve Saati: Cuma & Cumartesi – 23:00
Dili: Korece
Ülke: Güney KoreOyuncuları:

Park Hae-Jin
Kim Sul-Woo

Park Sung-Woong
Yeo Woon-Gwang

Kim Min-Jung
Cha Do-Ha

Yeon Jeong-Hun
Mo Seung-Jae

Chae Jung-An
Song Mi-Eun

Jeong Man-Sik
Lee Dong-Hyun

Cheon Ho-Jin
Milletvekili Baek

Lee Si-Un
CEO JiKonusu:

Dizi, popüler bir oyuncu (Park Sung-Woong) ve onun yakın koruması (Park Hae-Jin) etrafında dönmektedir.Karakterleri:
Park Hae-Jin dizide bir Hallyu yıldızının koruması olan Kim Sul-Woo karakterini canlandırmaktadır. Ancak o aslında ulusal istihbarat servisi için çalışan ve ‘hayalet ajan’ olarak adlandırılan gizemli birisidir. Üst düzey operasyonlara katılmış ve hatta ajanların içerisinde sadece ona en yüksek yetkiler verilmiştir. Birçok üstün yeteneğin yanı sıra poker bir surata (duygularını yüzüne yansıtmayan kişiye verilen sıfat) sahip olan Kim Sul-Woo herhangi bir iz bırakmadan ve %100 başarı göstererek verilen görevleri yerine getirmektedir. Ona verilen son görevde ise bir Hallyu yıldızını (Park Sung-Woong) koruması istenir ve bu görev ile o kariyerindeki en zorlu sürecin içerisine girer. - "Kendime bile güvenmem."

Park Sung-Woong dizide bir Hallyu yıldızı olan Yeo Woon-Gwang karakterini canlandırmaktadır. O, oyunculuk hayatına dublör olarak başlamıştır ve canlandırdığı kötü karakterler ile ün kazanmıştır. Şimdi ise popülaritesi ülkesinin sınırlarını aşmış ve ülkesinin sevgisini kazanmıştır. Ancak onun gizli bir hikâyesi vardır. - "Benden kurtulmayacak mısın? Sanırım ben en tehlikeli adamım."

Kim Min-Jung dizide Yeo Woon-Gwang’ın (Park Sung-Woong) lise yıllarından beri en büyük hayranı ve Yeo Woon-Gwang’ın fan kulübünün başkanı olan Cha Do-Ha karakterini canlandırmaktadır. O, bir eğlence şirketinde çalışmaktadır ve Yeo Woon-Gwang’ın menajeridir. Tüm yeteneği ile onu korumaktadır. Kim Sul-Woo (Park Hae-Jin) ile tanıştıktan sonra onun mükemmel dünyası karmakarışık hale gelir. - "Oppam çiceklerden bile daha güzel."

Yeon Jeong-Hun dizide elit bir aileden dünyaya gelen Mo Seung-Jae karakterini canlandırmaktadır. O, babasının ani ölümünden sonra dedesinin istediği bir hayatı yaşar ve içindeki hırsı saklar.

Chae Jung-An dizide Mo Seung-Jae’nin (Yeon Jeong-Hun) eşi olan Song Mi-Eun karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri eskiden geleceği parlak bir oyuncuydu ve gerçekte Yeo Woon-Gwang’ı (Park Sung-Woong) sevmektedir ancak Mo Seung-Jae’yi alaşağı etmek için onunla evlenmiştir.

Jeong Man-Sik dizide bir savcı olan Lee Dong-Hyun karakterini canlandırmaktadır.
 

Charismax

Copyright @ Charismax
Katılım
3 yıl 10 ay 26 gün
Mesajlar
25,374
Tepkime puanı
8,771
Yaş
35
Konum
Memed' Home
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Cinsiyet
vtEvVy
Medeni Hal
Kore dizileri sempatik oluyor izleniyor ama bizim türkler uyarlama yapınca daha iyi oluyor sanki
 
Geri
Üst Alt