Lavinya Ünlüer Kaç Yaşında, Boyu, Biyografisi

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
laviya-unluer-kimdir.webp

Lavinya Ünlüer, 2019 yılında başrollerini Furkan Palalı ve Aslı Bekiroğlu‘nun paylaştığı “Benim Tatlı Yalanım”, 2020-2021 yılında “Kefaret” dizisinde ve 2021 yılında “Bulutlardan Aşağı” adlı dizilerde oynadı.

Lavinya Ünlüer Hayatı​

3 Haziran 2011 tarihinde İstanbul ’da dünyaya gelen Lavinya Ünlüer, İkizler burcudur. Saç rengi sarı, göz rengi ise yeşil ’dir.

Lavinya Ünlüer, küçük yaşta ailesine oyuncu elde etmek istediğini belirtmiş, peşinde ailesinin desteği ile oyunculuk dünyasına antre yapmıştır. Bugüne değin birçok dizinin yanı sıra çoğu markaya da modellik yapan Lavinya Ünlüer, En İyi Stil Sahibi Çocuk ödülüne sahip olmuştur.

Annesi fotoğrafçıdır, bu nedenle sosyal medya hesaplarındaki resimleri profesyonel çekimlere sahiptir. Devlete Ait sosyal ağ hesapları ailesi kadar yönetilmektedir. 2023 yılı itibariyle instagram hesabındaki takipçi sayısı 491 bindir. sosyal ağ hesabında çoğunlukla değişik markaların kids kıyafetlerinin tanıtımında da reklam yüzü olmanın yanı sıra, şampuan, oyuncak vb. gibi ürünlerinde reklamlarında yer aldığı görünmektedir. Keza çoğu dergide de kapak yüzü olarak yer almıştır.

Lavinya Ünlüer, birincil dizi oyunculuk deneyimini 2014 yılında Tepkime isimli dizi ile gerçekleştirmiştir. Daha önce ekran severler göre Emel Müftüoğlu‘nun Hovarda isimli klibi ile tanınmıştır.

2017 yılında “Ufak Tefek Cinayetler” adlı dizide Mert Fırat ’ın canlandırdığı Serhan karakterinin kızı Mila’yı canlandırdı.

Lavinya Ünlüer, 2019 yılında başrollerini Furkan Palalı ve Aslı Bekiroğlu‘nun paylaştığı “Benim Tatlı Yalanım” adlı dizide oynadı.

Lavinya Ünlüer Filmografisi​

• 2021 Bulutlardan Aşağı (Leyla)
  • 2020-2021 Kefaret (Zeynep’in Kızı)
  • 2019 – Benim Tatlı Yalanım (Kayra) (TV Dizisi)
  • 2017 – Küçük Cinayetler (Mila) (TV Dizisi)
  • 2016 – Bana Sevmeyi Anlat (Çiçek) (TV Dizisi)
  • 2015 – Beyaz Gece (Çiçek) (TV Dizisi)
  • 2014 – Reaksiyon (TV Dizisi)

Lavinya Ünlüer Fotoğrafları​

Lavinya Ünlüer Kaç Yaşında, Boyu, BiyografisiLavinya Ünlüer Kaç Yaşında, Boyu, BiyografisiLavinya Ünlüer Kaç Yaşında, Boyu, Biyografisi

Lavinya Ünlüer Kaç Yaşında, Boyu, Biyografisi

İsim
Arda
Benim arkadaşımın eşi kızının resimlerini ajanslara gönderiyordu 1 ajans deneme çekimine çağırmış, resimleri çekilmiş o zamanlar 6 7 yaşlarındaydı. Kadındaki havaları görseniz kızına hemen instagram hesabı açmış ajansta çekilen resimleri koymuş bio olarakta oyuncu yazmış. :D sonra havası söndü tabi bir daha çağırmamışlar :D çocukları görünce aklıma geldi hiç iyi bir şey değil

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Aleyna tilki'nin durumuda öyle oldu sonuçta yaş olayı çıkardı çıkamazdı derken +20 oldu.. Globali'de yakaladı..