Lavinya photoshop çalışmalarım

Lavinya

Az insan, çok huzur.
Artık bende photoshop yapıyorum ayy heycanlandım :7:: canım @Destina ma çok teşekkür ederim dün gece geç saatlere kadar hem bana photoshop öğretmeye çalışıp hemde başka işlerle uğraştı, birazda agresifti :D emek hırsızları hiç peşini bırakmıyor :)
neyse kendi konuma dönücek olursam, dün bilgisayarıma bağlanıp bana photoshop dersi verdi, ondan önce hep nasıl yaptığını merak ettiğim için kendisinden sanki kendi bilgisayarında shop yapıyormuş gibi yapmasını istedim. Onu izlerken baya şok geçirdim nasıl yaptığını anlamasamda 1 avatarı 1 dakika sürmeden bitirdi ve ortaya harika işler çıkardı. Bana avatar kalıplarını, renklendirmelerini ve diğer araç geçerleri verdiği için teşekkür ederim. Kendime 3 tane avatar yaptım onunki kadar güzel olmasada gösterdiği basit yollarla içime sinerek yaptım inşallah sizlerde beğenirsiniz.:hzr:

Celestria

Zaman avcısı
Valla çok güzel olmuşlar aferin kız :) sende öğreniyorsun bu işi :) @Destina nın bu huyunu çok seviyorum insanların kendisi gibi güzel şeyler yapmasını istiyor bilmeyenede kendi bildiklerini öğretiyor hiç egosu kibri yok :) bunlarda bile elinin değdiği çok belli çünkü elini değdiği her yer güzelleşiyor:el;

Medeni Hal
Çok samimi söylüyorum, yıllardır forumlarda shop yaptığını sanan insanlardan daha güzel yaptın.
sana öğreteli 24 saat bile olmadı yani. :D
benim tarzım nasılsa ve nasıl yapıyorsam o şekilde öğretirim.
ama sana gösterdiğim netleştirmeyi yapmamışsın. :p
şu an avatarında kullandığın resmi gönder aradaki farklı göstereyim hem daha iyi anlaşılır.

@Celestria, teşekkür ederim canım. :*

Lavinya

Az insan, çok huzur.
Çok samimi söylüyorum, yıllardır forumlarda shop yaptığını sanan insanlardan daha güzel yaptın.
sana öğreteli 24 saat bile olmadı yani. :D
benim tarzım nasılsa ve nasıl yapıyorsam o şekilde öğretirim.
ama sana gösterdiğim netleştirmeyi yapmamışsın. :p
şu an avatarında kullandığın resmi gönder aradaki farklı göstereyim hem daha iyi anlaşılır.

@Celestria, teşekkür ederim canım. :*
Senin sayende kuzum :nm:: evet canım unutmuşum onu attım resmi, ben buna baya sardım evdeyken sürekli bununla ilgilenirim :D

Medeni Hal
Ben netleştirme ayarı vermiştim sana onu yaparsan böyle olur, daha güzel olur.:k1;

---

Aferim sana hocan kim tabi çok güzel olmuş canım ellerine sağlık....:love:

Lavinya

Az insan, çok huzur.
Ben netleştirme ayarı vermiştim sana onu yaparsan böyle olur, daha güzel olur.:k1;

---
Yaa seninki daha güzel olmuş ben yapamadım onu :( senin yaptığını kullanıcam :rolleyes: müsait olduğunda bana tekrar gösterir misin canım ben karıştırdım hep :D
Aferim sana hocan kim tabi çok güzel olmuş canım ellerine sağlık....:love:
Hocam çok güzel öğretiyorda ben henüz kavrıyamadım o gösterdikten sonra yaptım hemende şimdi tek olunca nerden ne yapıyorduk diye kaldım öyle :D

Çok güzel olmuş, destina kendi yaptığı gibi öğretiyor ne güzel :) artık bizede yaparsın :p

Medeni Hal
Artık bende photoshop yapıyorum ayy heycanlandım :7:: canım @Destina ma çok teşekkür ederim dün gece geç saatlere kadar hem bana photoshop öğretmeye çalışıp hemde başka işlerle uğraştı, birazda agresifti :D emek hırsızları hiç peşini bırakmıyor :)
neyse kendi konuma dönücek olursam, dün bilgisayarıma bağlanıp bana photoshop dersi verdi, ondan önce hep nasıl yaptığını merak ettiğim için kendisinden sanki kendi bilgisayarında shop yapıyormuş gibi yapmasını istedim. Onu izlerken baya şok geçirdim nasıl yaptığını anlamasamda 1 avatarı 1 dakika sürmeden bitirdi ve ortaya harika işler çıkardı. Bana avatar kalıplarını, renklendirmelerini ve diğer araç geçerleri verdiği için teşekkür ederim. Kendime 3 tane avatar yaptım onunki kadar güzel olmasada gösterdiği basit yollarla içime sinerek yaptım inşallah sizlerde beğenirsiniz.:hzr:

ooooo lavinya başkan artık avatar istemeye başlarız haberin olsun :D

İstesem bende öğrenirim bilgisayarım var artık biliyorsunuz :D

Lavinya

Az insan, çok huzur.
Çok tembelim uğraşamadım zor geliyor yeni yaptığım için. Ayda 3 tane atarım ben yeter :D