Küfür etme serbestiyesi hakkında bilgilendirme

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Forum açıldığı günden bu güne kadar banlanma olaylarının oranını düşürmek için serbest bıraktığımız küfür edebilirsin kuralı vardı bizde..

Şimdi o anlaşılmayan küfür kuralını biraz açmak istiyorum...

Biz küfürü birbirinize edin diye sebest demedik... Yorumlarda konuşma stilince yazan kişilerin açıktan olmaması kaidesi ile dedik'ki ''AQ' MK' Gibi kelimeleri cümle sonu başına koyanları küfürden saymayız...

Ama siz bunu cümle içinde yerine 'Senin amk 'senin ben aq şeklinde kullanmaya başladınız..

Birbirinize küfür etmek yazılı olarak mahkeme sebebidir karşında'ki kişi seni mahkemeye verebilir çünkü yazıyorsunuz yazılarda bir kanıt ıspattır..

Profillerinizde olan ve özelde olan mesajlarınız bizi ilgilendirmiyor.. İkili diyalog'lar'da ne yaparsanız yapın ama bunu forumda görünecek şekilde yapmayalım..

Medeni Hal
Bence o kelimelerin ne olursa olsun kullanılması hiç hoş değil, bunun serbest bırakılmasıda uygun değil bana göre. Burası genel forum her yaşa ve herkese hitap eden bir yerse o kelimelerin kullanılmaması gerekiyor, kullanan varsada banlanmalı böyle bir serbestlik genel bir kitlenin olduğu yerlerde uygun değil, burada eski olmamış olsam yeni bir üye olup o tarz konuşmaları görsem ne terbiyesiz bir yer derim.

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Sosyal medya serbestliği varken forumlara bu tür kurallar koymak abes kaçar.. Sen sevmiyorsun yasaklayalım .. Öyle konuşanda bunu sevecektir.. Herkesi tatmin edemezsin.. Açıklamayı açık şekilde yaptığıma inanıyorum :D Bu konu tartışmaya açık değil çünkü bu bir site kuralıdır artık...

Geri
Üst Alt