Konu açarken dikkat etmenizde fayda var

Hastalık sana yaradı kim tutar seni @Charismax :xd:

• Haha
Tepkiler: LsR
Medeni Hal
Bazen öyle bir başlık konu açıyorum'ki benzer konular bile şaşırıp tamam abi aynısını geçtim benzerini bile bulamadım diyor... Kendi içimizde benzeri olmayan şeyler yaparken' milletin ordan burdan alıp içine kendisi bir nokta koyunca kendisinin ilan etmesiyle.. İçerik değiştirmesi çok farklı şey oluyor bunu fark etmiyorlar .. Yada salağa yatıyorlar .. Unutmayın bilgi paylaştıkca güzel sahiplenilince değil .. Çalın lan bütün konuları vaz'geçtim sdfs
Herkes senin kadar cömert mi acaba? Egolar tavan hep ben, ben diyorlar. Senden öğrendiklerini, senden aldıkları akılla yapıp BEN yaptım diye sunuyorlar örneği çok bu kolpaların da yine aklı başında olanlar kimin ne yaptığını idrak edebiliyor. Hatta biri demişti kardeşim bunu yapsa yapsa Charismax yapar kimi yiyon sen? işte o kadar. :T: yani insanlar kimin ne yaptığını ve yapacağını biliyor artık yemiyorlar bazıları da kıskançlıklarından kılıf bulmaya çalışıyor işte. :T:

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Herkes senin kadar cömert mi acaba? Egolar tavan hep ben, ben diyorlar. Senden öğrendiklerini, senden aldıkları akılla yapıp BEN yaptım diye sunuyorlar örneği çok bu kolpaların da yine aklı başında olanlar kimin ne yaptığını idrak edebiliyor. Hatta biri demişti kardeşim bunu yapsa yapsa Charismax yapar kimi yiyon sen? işte o kadar. :T: yani insanlar kimin ne yaptığını ve yapacağını biliyor artık yemiyorlar bazıları da kıskançlıklarından kılıf bulmaya çalışıyor işte. :T:
Biz bu'gün niye hep atarlıyız ya :haha: ahahaha bu'gün'ki olaylar olaylar.. kim gönderiyor bunları bana bilmiyorum ama .. yardım etmek istedikce aklıma gelenin'de hinlik tilkilik var direk geleceğine dolaylı geliyor şeklinde olunca bende dolaylı olarak red ediyorum :D
Yok yani kendin gelsen yada bana şu söyledi kanka sen yaparmışsın desen ne olacak? Farklı nick alıp vpn'den girip yabancıymış gibi rica falan... La olim bi geçin şunları ... Sizin yürüdüğünüz yolların ben kapı numaralarını unutmuşum siz yeni öğrenmişiniz ffff bebeler

Medeni Hal
Atara atar gidere gider. :T: tema yüzünden oldu hep bunlar gerildik iyice dövüş falan ettik ondan hep. :T: neyse ne diyordum senin olan senindir başkasına verme bilgi de verme, fikirde verme 3 yıldır dilimde tüy bitti. :nah:

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
@Destina, Yapmaya erindiğimi yapsınlar diye diyorum fena mı :D bundan sonra yanlış bilgi vercem... asdfsdf

Medeni Hal
@Destina, Yapmaya erindiğimi yapsınlar diye diyorum fena mı :D bundan sonra yanlış bilgi vercem... asdfsdf
Ne istiyorsan bana de ben yaparım bırak şunları ya. Senden alınanı başkasına satan mallar. Ben hiç bu konu hakkında bilgi veriyor muyum 3 yıldır? Şuan çoğu kişi bile benim yapabildiğimi bilmeden yaşıyordu. Sadece beni grafikerlikten anlayan biri sanıyorlardı. Sende sus. :T: ne biliyorsak, ne yapıyorsak kendimize. Burdan diyom kimse şunu yapamadım bunu yapamadım yardımcı olur musun diye gelmesin. XGENTR var kardeşim oraya naşş.

Atara atar gidere gider. :T: tema yüzünden oldu hep bunlar gerildik iyice dövüş falan ettik ondan hep. :T: neyse ne diyordum senin olan senindir başkasına verme bilgi de verme, fikirde verme 3 yıldır dilimde tüy bitti. :nah:
Benim tanıdığım @Charismax hiç durur mu çok yardımsever adam herkese yardıma koşar oturmaz hiç oturduğu yerde yaramaz çocuklar gibi :xd:

Geri
Üst Alt