Knıgt Online - Bilinmeyen Güncellemesi Belli oldu

Charismax

Copyright @ Charismax
Katılım
3 yıl 10 ay 30 gün
Mesajlar
25,377
Tepkime puanı
8,772
Yaş
35
Konum
Memed' Home
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Cinsiyet
vtEvVy
Medeni Hal
İlk olarak global anlamda daha sonrasındaysa ülkemizde bir fenomen haline gelen MMORPG oyunu Knight Online'ın gizli güncellemesi belli oldu. Günlerdir oyuna gelecek olan güncelleme hakkında reklam çalışmaları yapan, ancak güncellemeyi bir sürpriz gibi saklayan yapımcılar, güncellemenin ana odağını bugün açıkladı.

Knight Online'ın yeni güncellemesi belli oldu!

Yayınlanan yeni videoya göre artık Knight Online oyuncuları, karakterlerine kendi yüzlerini aktarabilecek. Hali hazırda video oyunlarda yıllardır kullanılan bu teknolojinin Knight Online'a da gelmesi oldukça hoş. Diğer bir yandan karakter oluşturma ekranında pek fazla özelleştirme seçeneği sunamayan Knight Online'ın, bu özelliği sayesinde karakterler arasında bulunan çeşitliliğe yükselteceği kesin.

Tüm bunların yanında bu özellikle beraber oyuna iki yeni sunucu da eklenecek. Oyuncu sayısını yükselten yapıma eklenen yeni sunucularla birlikte, oyuna eski oyuncuların çekilmesi bekleniyor. Geçtiğimiz yıllardan bu yana oyuncu düşüşü yaşadığını tahmin ettiğimiz yapım, son yıllarda yeni oyuncular da kazandı. Bir dönemin gençliği arasında oynayanı etkisi altına alan ve bağımlı hale getiren Knight Online'ı hala oynamaya devam ediyorsanız, yeni güncelleme hakkında fikrinizi belirtmeyi unutmayın!
 
Geri
Üst Alt