Kıyafet fiyat takıntısı ve benzetilen kaç kuruşluksun ibaresi

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Benim iki arkadaşım var wushu kunfu sanda yaptığım dönemlerde.. bunlar iki kardeş abi ve kardeş..
Markacı değiller ama insanları değerlendirirken önce bir bakıyorlar şöyle bir... ayakkabısı pantalonu üstü ve varsa kol saati saçları..tabi kızlar içinde öyle bakıyorlar erkekler içinde...

Bunların kafa şöyle çalışıyor... ben bundan kaliteliyim karizmayım veyada daha ön planda ortam kişisiyim..

bir muhabbetlerine denk gelmiştim bir kızla olan... kavga yani muhabbet dediğim...
Kıza ayakkabın 20 tl'lik şortun 15 tl üstüne giydiğin paçavra 20 tl... etsen etsen 55 tl'lik kızsın sen kimsin benimle tartışıyorsun gibi bir söylemi olmuştu..

kavga bitti... oturuyoruz arkadaşlarla... bu kişiler benim arkadaşım ama sanda'dan arkadaşım hocanın yeğenleri yani anlıycanız...
o ne demekti la dedim :D kıza fiyat biçtin... senin üstün kaç paralık'ki dedim..

ayakkabısı marka... saati marka... üst tişört marka yani marka takılıyor ama marka takıntısı yok pahalı elbise giyimleri var...
dedi nerden baksan 600 700'lik giyimim var şuan üstümde dedi güldü öyle hacı bizde dedi...
Ulan dedim bende toplasan 30 tl lik bir malzeme var :haha: yinede aranızda en afillisi benim kavga etsek banada'mı diycen bunları dedim :haha: yok kanka sen arkadaşımızsın dedi dedim oda çıktığın kızdı dahamı yakınım ben sie demiştim :haha:

Sonradan öğrendim bunlar ailecek öyleymiş anne baba kız kardeşi yeğenler falan'..
İnsanları böyle değerlendiriyorlarmış...

Geri
Üst Alt