Kınamayın nolur

Biz gercekten zor durumdayiz cok cekiniyorum ama sizlerden tek istegim iki kiz cocugum icin 7 ve 9 yas kiyafet kullanilmisda olurhic farketmez hic onemli degil biz kullaniriz Allah rizasi icin :(

Allah yardımcınız olsun, yaşadığınız yerin belediye veya kaymakamlığına başvuru yaptınınız mı? bu gibi durumlarda yardım edildiğini biliyorum

Allah yardımcınız olsun, yaşadığınız yerin belediye veya kaymakamlığına başvuru yaptınınız mı? bu gibi durumlarda yardım edildiğini biliyorum
Bende düşünüyordum şimdi onu pandemi yardımına daha önce başvurusu olanların her ay düzenli ödemesi bugün hesaplara yatırılıyor. E devlette ptt kurum ödemelerine bakarsanız hesaba çekebilirsiniz. Tabi yardım başvurusu yapıldıysa çocuk konu olunca hemen yardım gelir.

Aykut

Don't look back you're not going that way...
Meslek
Yönetici
Medeni Hal
Nerelisiniz,kimsiniz,in misiniz ,cin misiniz? Neye göre nasıl yardımcı olalım?

Forumlar yardım yeri değil.Allah yardımcın olsun Mahalle muhtarlıkları, Sosyal Yardımlaşma ve Belediyeler gerçekten yardım ediyor ihtiyacı olanlara.

Kınanmaz olabilir yalnız bu şekilde olmaz ben veririm o verir verenlerden daha fazla zengin olursun yardım başvurularınız var mı? Yardım aldınız yetmedi mi? Bunun güvencesini verin size maddi yardım yapabilirim

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Merhaba....

Bu tür konuların yeri üzülerek söylüyorum burası değil.. Forum içi arkadaşlarınızdan yardım ala'bilirsiniz ama bu forumlar'da ve diğer sitelerde alalen bu şekilde olmaz.. Bu bağış ve yardım toplamaya girer.. Bunuda ilgili kaymakamlığınızdan izin alarak resmi bir hesap nosu' üzerinden isteye'bilirsiniz..

Bizim gibi yer sağlayıcı sitelerde bu tür izinsiz yardımlaşmalar baş ağrıtır ve yasaktır.. Kusura bakmayın site politikamızda böyle bir uygulama yok..

Allah yardımcınız olsun.. Hepimiz herkes gibi zor dönemlerden geçiyoruz..

Geri
Üst Alt