Kestane Diyarı Forummeskenin'den merhabalar! Beni oku kardeş! Readme Yani!

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal

Şimdi bu konuyu neden açtım?

Ben bu konuyu açarken ne düşündüm ? Ne önemi var aslan parçası sana kural değil nasıl kullanacağının açıklamasını yapıyorum..

Gün geçmiyor'ki teknoloji gelişmesin' Yeni icatlar çıkmasın' Bizde mühendisler olarak düşündük taşındık Meskenin bir kabuktan diğer kabuğa geçişini böyle şey yapalım dedik' şey işte .. ForumMeskeni'nin şeyleri görünmez görülmez' Melekleri Şeytanları...

Neyse arkadaşlar ironinin içine ediyim bakın şimdi bu kategoriyi yeni açtım..
Burada amaçladığım şudur.. Ne kadar anlatırsam anlatayım anlaşılmayacaktır illaki ben konu açtıkca konuya göre zaten şekillenir nasıl kullanılacağı ama ben yinede detaylandırıyim biraz..

Sanal alem'de takılan bizler forumcuları forumda gezenler sosyal medyada uçan kaçanlar olarak hep eleştirdiğimiz şeyler vardır..
Bunları genel'de forum oyunlarında bulunan o'bunu okuyor yada içinden gelenleri söyle şeklinde olan post'lara yorum olarak gireriz..
Burada olan mantık ise başlık atıp içeriğini doldurmak.. Biraz sözlük konusuna benzer ama kesinlikle sözlük değildir bunu zaten ben paylaşım yaptıkca göreceksiniz..
o bunu okuyoruz gibi oyunlar elbette devam edecektir onlarda durmak yok yola devam ama burasının özelliği yargı dağıtmak gibi bir'şeydir.. YADA GÜZEL BİR SÖZ YAZIP ALTINA KENDİ YORUMUNU YAZMAKTIR İKİ ÖRNEK VERİYORUM AŞŞAĞIDA DAHA SONRA BENİM KONULARIMDAN BİR FİKİR EDİNİRSİNİZ..

1.ÖRNEK

Başlık : Yanlış anlama'da senin yaptığını çocuk bile yapıyor sen kendini çok fazla yükseklerde görüyorsun!

Konu içi yorum (örnek)

Kusura bakma kardeşim dediğim gibi bir alakan yok ilgin yok gördüğünü yapıyorsun sonra ben buldum diyorsun... v.s v.s (makale gibide açabilirsin yada kısacık dokunur geçersin)

2. ÖRNEK

Başlık : Aşk dediğin sen ben başka benzeri yok

Konu içi yorum (örnek)

Kızım ben sana bitmişim sen el'e derdimi anlamazsın övgü edersin hep ele ..

Yukarıda'ki şekiller gibi'dir mantığı...

İllegal faliyetler görmüşsünüzdür.. Bu ona benzer ama isim vermek zorunda değilsiniz .. Muratın bildiğini yaz başlığa doldur içini ahmette anlasın mehmette ... Sıkıntı yapma burası forummeskeni kimse geremez sizi dokunamaz..

Ben illaki bunu HeadShot olarak kullanıcam siz bildiğiniz gibi kullanırsınız..

Yeni gördüm böyle kategori yazılanlar detaylandırılıyor mu? Tam olarak nasıl anlasam bende yazarım, severim böyle şeyleri :)

• Haha
Tepkiler: LsR

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Yeni gördüm böyle kategori yazılanlar detaylandırılıyor mu? Tam olarak nasıl anlasam bende yazarım, severim böyle şeyleri :)
O bunu okuyoruz'da yazdığın bir yazıyı başlık olarak atıyorsun .. İçerik olarakta istediğine ister giydir ister kendince içinden imalama yap.. Yada güzel bir söz yaz kafana göre.. Ben yapıyorum örneği bu işte .. Kendi yazdığını yorumlamak açıklamak gibi bir'şey ..

O bunu okuyoruz'da yazdığın bir yazıyı başlık olarak atıyorsun .. İçerik olarakta istediğine ister giydir ister kendince içinden imalama yap.. Yada güzel bir söz yaz kafana göre.. Ben yapıyorum örneği bu işte .. Kendi yazdığını yorumlamak açıklamak gibi bir'şey ..
Anladım (:

• Beğen
Tepkiler: LsR
İllegal faliyetlerin değişik versiyonu ben beğendim kullanırım zamanı gelince :) burası daha iyimiş hem normal hem anormal paylaşımlarla gönderme. Resim linkleri dışarıya açıksa zamanı gelince şerefsizleri buradan sergilerim. Eski arşivlerime bakmam lazım :D

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Bekleriz sahalar'a :sopali: