Kenan imirzalioğlu sizce gerçekten yakışıklı'mı ?

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
La arkadaşlar benim yakışıklılık kavramım çok farklı ama türkiye genelinde sanatçı kısımlarında'ki erkekler hep yakışıklı bulunuyor... İnsanları birşeylere benzetmek değil ama bu kenan imirzalıoğlu karadenizli burunlu uzun boylu bir erkek olarak görüyorum ' ben.. Geçen mahallede geçen dediğim bu sabah öğlene doğru dışarı muhabbetinde adamlar kapı önünde sanatçılardan konuşuyordu... ESENYURTTA hemde iyi bu muhabbetler dönüyorsa bu semtten umut çıkar demektir :haha: neyse adamlar kenan kenan diyip duruyordu..

Yani kusura bakmayında yakışıklılık kavramı galiba oyunculuk ve para kazanmayla alakalı bir durum.. o adam bir garson neyim olsa bırak yüzüne bakmayı fark bile edilmez'di... kenan burda bi araç' size göre yakışıklı erkek nedir la ?

Oğlum bunu erkeklerede soruyorum... kadınların gözünde yakışıklı erkek 3 aşşağı 5 yukarı bellidir.. la siz yakışıklı erkeği nasıl tanımlıyorsunuz ?

Üzüm

#Hayırlısıbegülüm#
Bana göre hiccc yakışıklı değil mesela Serenay Sarıkaya da bana göre güzel degil

• Beğen
Tepkiler: LsR

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
valla geçen ayna diye birşey var baktım içindeki adam baya bir enteresan geldi bana.. hani göstere bilsem benim idolüm o diycem ama adam çıkmıyor.. aynalara bakın içinde birisi oluyor o gördüğünüz sizin için yakışıklı ve güzeldir... inanmıyorsanız aynaya bakın bi..

KeNo

Kıskançlık hapı olsun istiyorum!
İsim
Kenan
Memleket
Mersin
Tipik türk erkek diğer numarası yönetmenleri ve parası

Kız güzeli gibi güzellik aramayacaksın ki... yakışıklı tabi boy pos endam yerinde Türk tipi birazda tutuldu arkası geldi

Piraye

Gönül insanın kıblesidir
İsim
Hira
Yok bee

Yok yok yakışıklı boy pos yerinde daha ne olsun tam türk tipi

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Değil abi burun başka yüz başka yakışıklı değil ben daha yakışıklıyım birde iynem aras bulut ondan daha yakışıklı.. gerçi benim yakışıklılık anlayışım karizmatikle alakalı birşey.. erkeğin erkeği beğenmesi karizmayla alakalıdır tiple değil pek

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Abi adamın aynısı burda şok markette çalışıyor' arasındaki fark birisi asgari ücretli'
O yüzden bu yakışıklılık olayı problem çözmüyor para para para :dct: