Karanlık değil

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
karanlık falan değil beni korkutan... kara hayaller beni yıpratan.. gerçekleşmiş hayal üzerine yeni bir hayal eklemektir insanı yoran.. elimde avcumda elde ettiğim ve edemediğim ne varsa... gerçeklerim diye anlattığım aslında olmayan... gerçek olan ama onlara göre gerçeklikten uzak olan.. ne varsa içimde' orda kalmalı çıkmamalı dışarı.. Çünkü kötüler av senaryosunda avlayacak duygularımı...Ben bir av' olacaksam kurnazlığımın bağnaz yollarına baş'vurmalıyım.. kendi inancımla inanmayanları inananlar arasına almalıyım.. zor olanı bildiğim kolay bir düşünceyle kaçmalıyım.. aykırı olan her düşüncemi ayıklanmamışlar arasında sade bir merasimle uğurlamalıyım.. senaryolar içinde baş rol' olana acımamalıyım.. duygularım geri dursun.. düşüncemin mantığında olan o kötü adamı çıkarmalıyım.. faili mechul bir hikaye' derhal kapatın perdeleri... kırmızı' kara perdenin 'bir' önünde.. seyirciler ön plan'da oyuncular kara perde arkasında.. kim yazdı bunu bize? şizofren düşüncelerinin varlığını bitirmedi'mi mantık ? çok duygusal olmaktan mı çıktı bu hastalık ? doktoru değil'miydi hayallerin kontrolü? inşa edilen hayal' hayal üstüne gelince altta kalanın karanlık yanı mı sardı bu alanı? kim devam ettirecek iyiyim sağ'ol sen nasılsın yalanı'nı? karanlık değil beni korkutan hep bu kara hayaller yıpratan.. hayal üstüne inşaa edilen yeni hayaller' temeli sağlam olmayan insan yapımı şizofreni düşünceler.. yapmacık yalan'dan güzel görünen minik süslü şer'ler.. insanız insan olsakta hayalsiz yaşayamayan mahlukatlar arasında' rol yapan kişiliğe bürünen saf ruhlarız.. et kemik bu işin raconu' insan düşünen varlıktır ruh insan bedenin'de 'misafir' yolcu..

Yine ilham gelmiş güzel ki

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Ne anlatmışım acaba 😏

Charismax