Kapı gıcırtısından bile tahrik oluyorum ne yapıcam ?

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Çok eskiden gazete'de okumuştum kadının birisi bunu sormuş' cevap hatırlamıyorum.. Bu bir risk' midir ? Bilemiyorum..

Ne saçma be...kapı gıcırtısına bile oynarım lafını duydumda tahrik olmayı duymamıştım

• Haha
Tepkiler: LsR

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal

Kapı gıcırtısına orgazm oluyor​

Kapı gıcırtısına orgazm oluyor

İçtiği antidepresan ilçalar bu hastalığa neden oldu...​

İçtiği antidepresan hapları Sarah Carmen’de PSAS hastalığına neden oldu. Bu hastalık Carmen’i günde 200 kez orgazma ulaştırıyor.

İngiltere’de 24 yaşındaki Sarah Carmen geçen yıl ruhsal bunalıma girince doktorların verdiği antidepresan haplarını kullanmaya başladı. Ancak o güne kadar gayet sağlıklı bir cinsel hayatı olan Carmen’de birkaç ay sonra bir şeyler değişmeye başladı. Cinsel isteğinde aşırı bir artma olan genç kadın artık her şeyden tahrik olur hale gelmişti.

Kapı gıcırtısı bile yetiyor
Küçük bir bakış, erkek saçı, uzaklardan gelen bir parfüm kokusu hatta bir kapı gıcırtısı bile Carmen’i tahrik etmeye başladı. Öyle ki bu hıza dayanamayan erkek arkadaşı bile ondan ayrıldı. Doktorlar, genç kadının PSAS hastası olduğuna karar verdi. Kalıcı Cinsel Tahrik Olma Sendromu olan PSAS hastalığıyla ilgili doktorların eilnde sadece hormonal ve beyinsel bir hastalık olduğu bilgisi var. Hastalığını bilinen bir tedavisi bulunmuyor. Sarah, günde 200 kez orgazm oluyor. Öyle ki The Sun gazetesine verdiği 40 dakikalık röportaj boyunca beş kez tuvalete giderek orgazma ulaştı. Haberi hazırlayan Matthew Acton adlı gazeteci, yazısının sonunda şu ifadeleri kullandı: “Hayatımda hiçbir zaman bir kadını bu kadar tatmin etmemiştim. Ama maharetin ben de olmadığını biliyorum. Sadece cinsellik hakkında konuşmamız yetti.'

Geri
Üst Alt