Kapı Çaldı Çocukluğun Geldi Aç Kapıyı Hemen (:

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Düşünsene birden mevcut konumundan çocukluğuna dönüyor'sun ? Ama şimdi birde hali vakti yerinde olanlar var onlar'da ister'mi acaba zengin olanlar :)
Cidden şuna ne yorum yapıla bilir ?

Ekli dosyayı görüntüle 5972

Ah gözünü sevdiğim şunun sevimliliğine bakarmısın?Keşke kapı çalınsa çocukluğum gelse hemen kapıyı açardım ben ...Erik ağacının tepesinden inmezdim hiç.:)

İsim
Halim Selim
Memleket
Kırıkkale
Meslek
Kuruyemişci
İstemem herşey başa sarar bir daha uğraşırsın
Herşey zamanını yaşar biter geçer

saphira

Tonton Nine

ruh olarak henüz o çocuğu kaybetmedim, lakin fiziksel olarak karşıma dikilirse zaman makinesi nerede beni oraya götür derim =Pp

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
ruh olarak henüz o çocuğu kaybetmedim, lakin fiziksel olarak karşıma dikilirse zaman makinesi nerede beni oraya götür derim =Pp
Oooo dur şimdi dur... işte zurnanın zart zurt dediği yere geldik en sevdiğim...
Peki sana bir soru... kaybetmediğin o çocukluk sana emrediyor diyorki şunu yap... fiziksel görünümünde seni engelliyor neden ? Ayıp olur kocaman kız burda olmaz millet ne derler... yani için samimi iken neden dışınla yaşarsın ki

saphira

Tonton Nine

Oooo dur şimdi dur... işte zurnanın zart zurt dediği yere geldik en sevdiğim...
Peki sana bir soru... kaybetmediğin o çocukluk sana emrediyor diyorki şunu yap... fiziksel görünümünde seni engelliyor neden ? Ayıp olur kocaman kız burda olmaz millet ne derler... yani için samimi iken neden dışınla yaşarsın ki

zaten diyolar ve diyecekler ben 90 a geldiğimde de umrumda deil =)) arada takıyorum yalan sölemiyom ama çoğunlukla mutluyum =)) ben yaşıyorum hayatı başkalarının nedeni niçinine göre yaşayacak kadar çok vaktim yok =)))

• Haha
Tepkiler: LsR

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
zaten diyolar ve diyecekler ben 90 a geldiğimde de umrumda deil =)) arada takıyorum yalan sölemiyom ama çoğunlukla mutluyum =)) ben yaşıyorum hayatı başkalarının nedeni niçinine göre yaşayacak kadar çok vaktim yok =)))
Sanmıyorum yaşadığını sende'de var elelalem kaygısı reis ? benim gibi olcan tüm apartman mahalle senden kaçıcak ama sana hayran olacak bakacaklar ?? neyse uzatmıyim bu konuyu fjodjfjf

saphira

Tonton Nine

Sanmıyorum yaşadığını sende'de var elelalem kaygısı reis ? benim gibi olcan tüm apartman mahalle senden kaçıcak ama sana hayran olacak bakacaklar ?? neyse uzatmıyim bu konuyu fjodjfjf

beni mahalle mi bırak apartmandakiler bile ne görüyor ne tanıyor =))) kendi halimde istediğim doğrultuda yaşıyorum, bi bızıldayan arkadaş çevrem ve ailem onlarda alışırlar elbet bi noktada =)))

• Haha
Tepkiler: LsR

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
En güzeli benzin döküp kendini yakmak ?

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Yoo güzel olur yanmaz kefen neyim satıyorlar nfffkdjdp ülkenin halini özetliyorum :haha:

Geri
Üst Alt