Kaderimsin

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Eski ağır toplardan :haha: senide unutmadım kız :haha: sanada en son zaman zaman yazıcam..

@Kaderimsin bana ilk o yazdı... Sevdim kendisini biraz sohbet ettik kafa dengi, içten konuşan biri iyi ki buraya gelmişim ve seni tanımışım...

Hep yüzün gülsün emi ...:)?:coffee:

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Kendisini admin yapmak istemiştim burada ilk geldiği zamanlar kabul etmedi.. Forumalev diye çok eski bir forum sitesi vardı.. oranın eski yönetiminde bulunmuş birisiymiş.. Fazla mantıklı birisi ilkizle konuşmasına şaşırdım :D Destina ve benimle bile irtibatı yok öyle ilk zaman bi 4 saat konuştuğumuzu biliyorum sonrası yok :haha:

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Kötü birşey demedim be :D genelde insanların kabuklarını kırıp içindeki o mazlum iyimser kişileri tanımak isterim ben.. Kaderimsin' de o iş olmadı yani.. çok mantıklı birisi :D yani boşuna uzatma baabında güzel kelimeler cümleler kuruyor :haha: hani üsteleyemiyorum dfsafsdf

@Kaderimsin bana ilk o yazdı... Sevdim kendisini biraz sohbet ettik kafa dengi, içten konuşan biri iyi ki buraya gelmişim ve seni tanımışım...

Hep yüzün gülsün emi ...:)?:coffee:

Ben sevdim onu ..:)
Ben burasını neden görmedim :glly:
Canım benim sen iyi bir insansın hep yüzün güler umarım. Bende seni çok sevdim :lve::222::
Kendisini admin yapmak istemiştim burada ilk geldiği zamanlar kabul etmedi.. Forumalev diye çok eski bir forum sitesi vardı.. oranın eski yönetiminde bulunmuş birisiymiş.. Fazla mantıklı birisi ilkizle konuşmasına şaşırdım :D Destina ve benimle bile irtibatı yok öyle ilk zaman bi 4 saat konuştuğumuzu biliyorum sonrası yok :haha:

Kötü birşey demedim be :D genelde insanların kabuklarını kırıp içindeki o mazlum iyimser kişileri tanımak isterim ben.. Kaderimsin' de o iş olmadı yani.. çok mantıklı birisi :D yani boşuna uzatma baabında güzel kelimeler cümleler kuruyor :haha: hani üsteleyemiyorum dfsafsdf
Siteyi üstüme yaparsan olabilir :hzr: Yok be yönetici olmak sorumluluk ister, sevmem öyle seyrek giriyorum zaten, yinede teklifin güzeldi teşekkür ederim düşüncelerin için :dsyy:

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Ağır top dedim orasını hiç takma'mış iyi iyi sevdim :haha: Reca ederim sdfgsdfgfdg

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim