İyi günler

Minerva

Bekleyen her şey bir gün solar ve ölür. Bu bir papatya da olabilir veyahut bir umut da.

bPg20e
Hoş geldiniz :giggle:

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Sen hangi limon'sun ? Tanımadığım bir limon var başka forumda... birde forumla alakası olmayan gm limon var adıda ayşegül ? tesadüf benzetme değilse avatardaki odette'den 2017 limon ?

Limon

Online Oyun Kraliçesi
İsim
Ayşegül
Memleket
Zonguldak
Meslek
Oyuncu
Medeni Hal
Baron
Destina
Halim
Minerva
Charismax
Hoşbuldum charismax senin dediğin ayşegül var o çok eski çoluk çocuk sahibi artık o alakam yok benim onunla :) odette konusunda doğrusun

Hoşgeldiniz, iyi forumlar..

Kerem

Kız & Erkek Babası
Memleket
Isparta
Medeni Hal
Hoşgeldin limon. Keyifli forumların olsun ?

Limon

Online Oyun Kraliçesi
İsim
Ayşegül
Memleket
Zonguldak
Meslek
Oyuncu
Medeni Hal
Teşekkür ederim ilkiz kerem

• Beğen
Tepkiler: LsR

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Hoşbuldum charismax senin dediğin ayşegül var o çok eski çoluk çocuk sahibi artık o alakam yok benim onunla :) odette konusunda doğrusun
cıks :D neyse tamam limon olsun ayşegül.. bende karı kocaya bak ne güzel video çekmişler diyip videomuzu kendi kanalında ve facebook sayfasında yayınlayan o ayşegülü sen sandım :D ne kadar benzerlik dimi doğal olarak... ki sen buralarda yokkende mobil legens ile ilgili bazı yazılarımda inan bana limon ismini geçirmiştim geçmiş konularda.. senesi dolduktan sonra limon üyesinin olması değil legend'ci birisinin üye olması aynı nick aynı isimde olması ilginç oldu... Gerçi limon oyuncu takma adı forumcu değil ama olsun .. :haha: neyse tamam o kişide olsan o kişide olmasan hoşgeldin..

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
cıks :D neyse tamam limon olsun ayşegül.. bende karı kocaya bak ne güzel video çekmişler diyip videomuzu kendi kanalında ve facebook sayfasında yayınlayan o ayşegülü sen sandım :D ne kadar benzerlik dimi doğal olarak... ki sen buralarda yokkende mobil legens ile ilgili bazı yazılarımda inan bana limon ismini geçirmiştim geçmiş konularda.. senesi dolduktan sonra limon üyesinin olması değil legend'ci birisinin üye olması aynı nick aynı isimde olması ilginç oldu... Gerçi limon oyuncu takma adı forumcu değil ama olsun .. :haha: neyse tamam o kişide olsan o kişide olmasan hoşgeldin..
Ben bilmediğim emin olmadığım şey hakkında boş espiri yaparım ama altı hep doludur şunu şuraya koyuyim ilerde hatırlatacağım birileri çıkabilir..

Ekli dosyayı görüntüle 5228

Limon

Online Oyun Kraliçesi
İsim
Ayşegül
Memleket
Zonguldak
Meslek
Oyuncu
Medeni Hal
Tamam konuyu kapatalım biz bence :D

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Tamam konuyu kapatalım biz bence :D
Yok yani kendine iftira atıyorsun fosil oldu çoluk çocuğa karıştı falan... gerenks yok bunlara maykk ... Boşver tamam sen renk ver bizde danss diyelim... Adım oyunda başka burda başka benim olduğumu nerende bileceksin... ama demekki tanıyorum'ki seni yazıyorum tanıdığın insanlara bari yapma... :haha: tamam sorun yok .. hem ben senden büyüğüm fosil olacak olan benim kendine yazık :D

Limon

Online Oyun Kraliçesi
İsim
Ayşegül
Memleket
Zonguldak
Meslek
Oyuncu
Medeni Hal
Allah belanı vermesin fatih bir kerede açık konuşma be kardeşim :D tamam tamam ?

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Allah belanı vermesin fatih bir kerede açık konuşma be kardeşim :D tamam tamam ?
Aradan yıl geçmiş eniştem beni niye öpüyor arıyor ama değil'mi buda'mı tesadüf ? forum güzel ama dimi... sonra ekleme yapıcam türkçe rap bölümü v.s oyun bölümünü pvp olarak genişlete bilirim duruma göre.. canlı video bağlantılarını burada'da yayınlarsın.. takip etmiyorum seni senelerdir yapıyorsundur birşeyler... topla elemanları yuvanız olsun burası.. kazanç falan sağlamıyoruz burdan keyfekeder iş hobi bizimkisi... kanalının izlenmeside dış bağlantıdan gider burası çözüm alanınız olur... tamam hadi hoş geldin tekrardan.. iyi ettin..