İşte 14 Kasım 2023 günlük burç yorumu

Katılım
2 yıl 16 gün
Mesajlar
17,123
Çözümler
1
Tepkime puanı
6,104
Cinsiyet
bPg20e
14 KASIM 2023 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

KOÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Mart - 20 Nisan)


Uzun süredir ailevi bir konuda ne yapacağınıza dair verdiğiniz iç mücadele, sandığınızdan daha fazla strese neden oluyor olabilir. Belki iyi uyuyamıyorsunuz, ruh haliniz düzensiz ya da sadece moraliniz bozuk veya kafanız karışık. Ancak ruh haliniz ne olursa olsun, bu çözmeniz gereken bir mesele. Eğilim gösterdiğiniz şeyin tam tersini yapmayı düşünün ve kafanızda canlandırdığınızda bunun size nasıl hissettirdiğini görün. Henüz doğru karara varmadınız ama varacağınıza inanmanız gerekiyor.


BOĞA GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Nisan - 21 Mayıs)

Birisi, kendisi için yaptığınız bir şey için size teşekkür etmek amacıyla aşırı anlayış gösteriyor olabilir. Niyetiniz asla bu değildi ve hatta yardım etmek için adım attığınız için üzgün olduğunuzu bile hissedebilirsiniz. Ancak birinin minnettar olduğunu göstermeye çalışması asla kötü bir şey değildir ve bu yüzden bundan mutluluk duymalısınız. Bunun alternatifi hiç tanınmamak ya da onaylanmamak olabilir ve bu daha kötü hissettirebilir. Sadece yardımcı olabildiğiniz için memnun olduğunuzu ve ek bir teşekkürün gerekli olmadığını tekrarlayın. Bir dahaki sefere ihtiyaç duyulduğunda yardım teklif etmekten sizi alıkoymasına izin vermeyin.


İKİZLER GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Mayıs - 21 Haziran)

Halihazırda sahip olduğunuz araçlar, kaynaklar ve bağlantılar, sizin için çok faydalı olabilir. Şu anda sahip olmadığınız şeylerden yakınıyor olabilirsiniz ve bunun size hiçbir faydası olmayacaktır. Diğer seçenekler daha cazip olabilir diye, onlar hakkında hayal kurmanın bir anlamı yok. Bunun yerine, sahip olduklarınızı bir araya getirin ve size layık bir yaklaşım sergileyin. Tam olarak istediğiniz şeye sahip olmadığınız için şikayet etmeyi veya kendinizi kötü hissetmeyi bırakın ve sahip olduklarınızı değerlendirin. Daha fazla zaman kaybetmezseniz, bir hedefi başarıyla geride bırakabilirsiniz.


YENGEÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Haziran - 22 Temmuz)

Çok cömert bir insansınız ama şu anda size ihtiyacı olan birine verecek hiçbir şeyiniz yokmuş gibi hissediyor olabilirsiniz. Ancak bunun nedeni somut, ölçülebilir bir yardımda bulunmayı düşünüyor olmanız olabilir. Oysa sizin sunabilecekleriniz paranın satın alabileceği her şeyden çok daha değerlidir. İlhamı paylaşmak, hayalleri beslemek ve hayat tarafından yaralanmış ve hırpalanmış olan birini yatıştırma ve önemseme konusunda bir yeteneğiniz var. Size ihtiyacı olan birini cesaretlendirerek ve motive ederek ona paha biçilmez bir hediye sunabilirsiniz.

ASLAN GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Temmuz - 23 Ağustos)

Bir arkadaşınızın veya sevdiğiniz birinin mevcut duygusal yolculuğunda bir deniz fenerine eşdeğersiniz. Zaman zaman bu oldukça tatmin edici olabilir. Ancak başka zamanlarda yorucu ve sinir bozucu olabilir. Kendinize sormanız gereken soru, bunun ne kadarını yapabileceğinizdir. Çünkü yardım tekliflerinizi kendiniz için kişisel olarak yönetilebilir olana kadar reddedebilirsiniz: İkinci olarak, bu kişinin sizin yardımınız olmadan kontrolü ele almasına ne zaman izin vereceğinizi bilmeniz gerekir. Bunu anlamak için bugün biraz zaman harcayabilirsiniz.

BAŞAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU (24 Ağustos - 22 Eylül)

Kişisel bir durumla ilgili olarak izleyeceğiniz yol pek akıllıca görünmeyebilir ama önünüzdeki tek yol budur. Bir şeylerin yanlış gideceği konusunda kendinizi biraz aptal ve endişeli hissediyor olabilirsiniz ancak bunun üzerinde fazla düşünmeyi bırakmanız gerekiyor. Şu anda yıldızlar size destek çıkıyor. Başka bir zaman en uygun yol bu olmayabilir ama şu anda mükemmel bir seçim olduğu kesin. İçinizden gelen sese güvenin ve sadece onu dinleyin. Hayal kırıklığına uğramayacaksınız.

TERAZİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Eylül - 23 Ekim)

Birisi size kendi kişisel deneyimlerine dayanan tavsiyeler veriyor olabilir. Ancak o kişinin tutkuları ve zekası, sizden daha bilgili olduğuna inanmanıza neden olabilir. Ancak, sizin durumunuz benzersizdir ve çözümünüz de benzersiz olacaktır. Danışmanlarınız iyi niyetli olsalar da, şu anda siz olmanın ne demek olduğunu gerçekten bilemezler. Bu küçük öğütleri alın ve bireysel olarak geçerli olup olmadıklarına bakın, ancak birileri ikna edici görünüyor diye planınızı hemen değiştirmeyin.

AKREP GÜNLÜK BURÇ YORUMU (24 Ekim - 22 Kasım)

Bir kimsenin kişisel durumunun ayrıntıları "çok fazla bilgi" olarak algılanabilir. Bu kişinin size anlattıkları konusunda rahat olmayabilirsiniz, peki ama neden? Bu kişisel paylaşımın bir karşılığı olması gerektiğini düşünüyor ve bunu yapmak istemiyor olabilir misiniz? Eğer öyleyse, birinin hikayesini dinlemenin ve ağlayacak bir omuz olmanın, sizin de aynı şeyi yapmanız gerekliliğini beraberinde getirmediğini anlamanız gerekir. Eğer yardım etmek istiyorsanız, o zaman yardım edin. Bunun fazla kişisel olması sizi durdurmaya yetmemeli.

YAY GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Kasım - 21 Aralık)

Aileniz veya işinizle ilgili bir konuda duygularınızı saklıyorsunuz. İş öyle bir noktaya geldi ki yanlış anlaşılmaya başladınız. Sessizliğinizin nedeni kontrolün sizde olduğunu hissetme ihtiyacınız olabilir, ancak duygu ve düşüncelerinizi ifade etmeyerek kontrolü kaybediyorsunuz. Konuşmak rahatsız edici ve garip olsa da, konuşmamak her şeyin olduğu gibi kalmasına neden olur ve siz bu durumdan memnun değilsiniz. Elbette bu bir seçimdir, ancak her şeyi açığa vurmak oldukça faydalı olabilir.

OĞLAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Aralık - 20 Ocak)

Belli bir rutin şu anda size büyük bir rahatlık ve kontrol hissi veriyor. Ancak birisi rutininizi değiştirmenizi öneriyor. Ona itiraz edebilirsiniz, bu da bir çatışmaya veya gerginliğe neden olabilir. Ancak buna maceracı bir tavırla da yaklaşabilirsiniz. Bilgilenmenizi ve eğlenmenizi sağlayacak ve bir gün kişisel olarak sizin için çok değerli olacak bir şey öğrenebilirsiniz. Bunu denemelisiniz.

KOVA GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Ocak - 18 Şubat)

Birinin sizin bir planınıza uymasını sağlamak için muhtemelen çok fazla inandırıcı ve açıklayıcı olmak gerekmiştir. Karmaşık bir sunum ya da düşünce ve fikirlerinizin bir derlemesini oluşturmuş olabilirsiniz. Ancak şimdi çok daha iyi bir yol olduğuna dair bir ipucu almış olabilirsiniz. Bundan geri adım atmak zor olabilir çünkü şimdi birini ilk seferinde haklı olmadığınıza ikna etmeniz gerekecek. Yine de bunu yapmak, tam tersine zekanızı gösterecektir. O noktaya gelmekten korkmayın.

BALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU (19 Şubat - 20 Mart)

Yolunuza çıkan iyi bir kısmetin tadını çıkarıyor musunuz? Olan bitenin tadını çıkarıyor ve bundan mutluluk duyuyor musunuz? Yoksa bunu hak ettiğinizden o kadar da emin değil misiniz ve bu nedenle size getirmesi gereken neşeden yoksun musunuz? Eğer ikincisiyse, bakış açınızı gözden geçirmeniz gerekiyor. Son zamanlarda size verilenleri hak edecek bir şey yapmamış olsanız da tadını çıkarın.
 
Geri
Üst Alt