İstatistikteki Linklerden Nofollow Kaldırma

Kerem

Kız & Erkek Babası
Memleket
Isparta
Medeni Hal
SMF 'nin organik yapısında bulunan top10, son konular ya da istatistik adına siz ne diyorsanız artık paylaşılan son konuların linkinde nofollow kullanılmış. Nofollow demek arama motorlarına bu linki görme demek oluyor aslında bu nedenle kendim kaldırdım, ihtiyacı olanlara şurayada nasıl yapıldığını paylaşmış oldum.

Subs-Recent.php bul

Kod:
'link' => '<a href="' . $scripturl . '?topic=' . $row['id_topic'] . '.msg' . $row['id_msg'] . ';topicseen#msg' . $row['id_msg'] . '" rel="nofollow">' . $row['subject'] . '</a>'

Değiştir

Kod:
'link' => '<a href="' . $scripturl . '?topic=' . $row['id_topic'] . '.msg' . $row['id_msg'] . ';topicseen#msg' . $row['id_msg'] . '" >' . $row['subject'] . '</a>'

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Teşekkürler emeğine sağlık faydalı konu ;)

Nofollow kaldırmasanız daha iyi istatistik görüntüsündeki linklerde index alıyor. Smf için değil hepsi için daha sağlıklı top 10 dediğimiz istatistik den bahsediyoruz değilmi

Kerem

Kız & Erkek Babası
Memleket
Isparta
Medeni Hal
Nofollow kaldırmasanız daha iyi istatistik görüntüsündeki linklerde index alıyor. Smf için değil hepsi için daha sağlıklı top 10 dediğimiz istatistik den bahsediyoruz değilmi
Hocam evet top10 dan bahsediyorum. Açıkçası xenforo ve vbulletinin top10larını kontrol ettiğimde nofollow ile karşılaşmadım. Smfden kaldırmakta mantıklı geldi o nedenle ?‍♂️

Geri
Üst Alt