İrem Derici Dua Lipa'nın izinde!

Aykut

Don't look back you're not going that way...
Meslek
Yönetici
Medeni Hal

"Bana daha çok yakıştı meme gücü"​

Şarkıcı İrem derici , Dua Lipa'nın giydiği elbisenin benzerini giydi. Sosyal medyada "Kime daha çok yakıştı?" anketine de kayıtsız kalamayan Derici "Bana daha çok yakıştı meme gücü" dedi.​

8c9fbdcd.jpg

Yaptığı paylaşımlarla gündemden düşmeyen şarkıcı İrem Derici yine gündem oldu. Derici şimdi de giydiği bir elbise ile dikkat çekti.

Dua Lipa’nın geçtiğimiz Grammy gecesinde giydiği Versace imzalı elbisenin neredeyse aynısını Tolga Çam, İrem Derici için dikip, hazırladı.

İki şarkıcı için "Hangisine çok yakışmış?" anketi düzenlendi. İrem Derici bu anketi hemen paylaşıp "Bana daha çok yakıştı meme gücü" yorumunda bulundu.

8ca2b8da.jpg

Silikonlarına dair yorumlarıyla sık sık gündeme gelen İrem Derici daha önce "Bunlara bunlara 4 bin euro verdim" demişti.

a503157f.jpg

''Alıntı''

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Bu irem dericinin kafa benim kafayla aynı... Kendisiyle dalga geçip ortalığı tınlamayan insanlar kral insanlardır.. İrem ne diyorsa doğrudur bilader :D Kadın king of size = 34 :haha:

Aykut

Meslek
Yönetici
Medeni Hal
Bu irem dericinin kafa benim kafayla aynı... Kendisiyle dalga geçip ortalığı tınlamayan insanlar kral insanlardır.. İrem ne diyorsa doğrudur bilader :D Kadın king of size = 34 :haha:
Dün akşam ''iyilik kötülük okulu'' diye fantastik bir film izledim. Orada bi sahne de kötülük okulu hocalarından birtanesi şey diyordu; ''Kendinizi ne kadar önemsemezseniz o kadar mutlu olursunuz '' bu kadın bunu çok iyi başarıyor:)

• Haha
Tepkiler: LsR

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
'Kendinizi ne kadar önemsemezseniz o kadar mutlu olursunuz ''
Şu sözü uygulayıpta mutlu olmayan yoktur zaten ... Çok doğru... Ama tabi bu mutluluk gerçek mutluluk değil' en azından üzülmek takıntılar gibi kuruntuları yaşatmıyor... Katılıyorum bu söze..

Aykut

Meslek
Yönetici
Medeni Hal
Şu sözü uygulayıpta mutlu olmayan yoktur zaten ... Çok doğru... Ama tabi bu mutluluk gerçek mutluluk değil' en azından üzülmek takıntılar gibi kuruntuları yaşatmıyor... Katılıyorum bu söze..
Şu bizim her ne kadar içimizde fırtınalar kopsada klasik ''iyi senden naber'' sözü gibi:)) Bu biraz da takıntısız yaşamakla alakalı. Mesela kadınlar en çok erkekleri değil hemcinslerini izler takip edermiş. Ne giymiş hangi badanayı suratına yapmış vs vs :d Takıntılılar:p

• Haha

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Şu bizim her ne kadar içimizde fırtınalar kopsada klasik ''iyi senden naber'' sözü gibi:)) Bu biraz da takıntısız yaşamakla alakalı. Mesela kadınlar en çok erkekleri değil hemcinslerini izler takip edermiş. Ne giymiş hangi badanayı suratına yapmış vs vs :d Takıntılılar:p
Bilmem'mi benim afrata takıntı yapıp bana kinlenmeleri gibi :D Ulan tanımıyorum kadın seni bana ne o öyle mavi boncuk vermişte alamamış gibi tavırlar sdfsdf

Aykut

Meslek
Yönetici
Medeni Hal
Bilmem'mi benim afrata takıntı yapıp bana kinlenmeleri gibi :D Ulan tanımıyorum kadın seni bana ne o öyle mavi boncuk vermişte alamamış gibi tavırlar sdfsdf
Bana göre kadınların ulaşmak isteyipte ulaşamadığı cok nadirdir:D Tehlikeli canlılar:D

• Haha

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Geri